2023-08-11T17:50:00+02:00 Dorota Pstrągowska (Gwiazdowska) zespół Mig! Poznajcie urocza Dorotkę. Wiek, mąż, dzieci! Dorota Gwiazdowska zespół Mig - utalentowana saksofonistka disco polo. Muzyka, rodzina i social media - poznaj jej pasje i życie. https://disco-polo.info/uploads/news/dorota-pstragowska-gwiazdowska-zespol-mig-poznajcie-urocza-dorotke-wiek-maz-dziecijpg.jpg Disco-Polo.info

Dorota Pstrągowska (Gwiazdowska) zespół Mig! Poznajcie urocza Dorotkę. Wiek, mąż, dzieci!


Dorota Gwiazdowska zespół Mig - utalentowana saksofonistka disco polo. Muzyka, rodzina i social media - poznaj jej pasje i życie.

Autor: Adam Begier, 11 Sierpień 2023  17:50
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Dorota Pstrągowska (Gwiazdowska) zespół Mig! Poznajcie urocza Dorotkę. Wiek, mąż, dzieci!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Gwiazdor disco polo Bartek z DBomb i Natalia rozpalają Sopot swoją miłością! Co za kadry! Miłość czuć w powietrzu
 2. Są najlepsi?! Tak zespół disco polo Massive rozgrzał weselników! Goście byli zachwyceni! | VIDEO
 3. Gwiazda disco polo Sylwia Kossakowska zabłysnęła na imprezie retro "Więc Chodź, Nasza cała ta noc"! Mamy VIDEO

  Jest wielką gwiazdą muzyki disco polo i jednocześnie utalentowaną saksofonistką, która swoim brzmieniem potrafi oczarować tłumy. Dorota Gwiazdowska, bo o niej mowa, stanowi serce i duszę zespołu Mig. Jej muzyczne pasje przeplatają się z życiem rodzinnym, tworząc barwny i pełen rytmu obraz.

  Dorota Pstrągowska - Wiek i Pochodzenie

  Dorota Gwiazdowska, znana również jako Dorota Pstrągowska, przyszła na świat 3 września 1989 roku, co oznacza, że w roku 2022 obchodziła swoje 33. urodziny. Pochodzi z Polski, a swoją pasję do muzyki odziedziczyła po rodzeństwie, szczególnie po trzech braciach: Sławomirze, Krzysztofie i Marku.

  Dorota Pstrągowska Ślub, Rodzina, dziecko i Miłość

  W 2017 roku, w wieku 28 lat, Dorota Gwiazdowska stanęła na ślubnym kobiercu, składając przysięgę miłości w kościele pw. św. Maksymiliana Kolbe w Płońsku. To był piękny moment, a przy ołtarzu towarzyszył jej najstarszy brat, Sławomir. Jej wybrankiem życia jest Marek Pstrągowski. Ich miłość jest inspirującym przykładem udanego związku. Jest mamą uroczego Adasia.

  Dorota Pstrągowska - social media

  Dorota Gwiazdowska nie tylko wzbudza zachwyt swoją grą na saksofonie, ale także zdobywa serca fanów poprzez media społecznościowe. Jej konta to prawdziwa skarbnica dla tych, którzy chcą poznać artystkę bliżej. Na Facebooku można śledzić jej poczynania i być na bieżąco z nowościami. Natomiast na Instagramie, gdzie zgromadziła już 5,9 tysiąca obserwujących, można poczuć klimat jej codziennego życia, zarówno artystycznego, jak i prywatnego. Jej konto na Instagramie nosi nazwę "dorota_mig".

  Wprawdzie nie możemy śledzić Doroty na TikToku, ale nie brakuje innych sposobów, aby się z nią zetknąć. Jej zaangażowanie w zespół Mig jest zdecydowane, co daje fanom możliwość śledzenia twórczości całej grupy.

  Dorota Gwiazdowska to nie tylko artystka o niezwykłym talencie, ale także kobieta pełna pasji, miłości do rodziny i oddania dla muzyki. Jej obecność w zespole Mig nadaje grupie niezapomniany charakter, a jej zaangażowanie w media społecznościowe zbliża ją do wiernych fanów. Bez wątpienia, ta saksofonistka zdolna jest jeszcze wiele przekazać swoim dźwiękowym wibracjom.


  MIG - Zabiorę Cię na bal

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Wyjątkowy koncert w Londynie! Daj To Głośniej, Sławomir oraz Weekend już 13 kwietnia!
  2. Dżentelmeni disco polo Rozpalają YouTube! "Boska Latynoska" stanie się ulubionym hitem Polaków?!
  3. Najnowszy utwór Dawida Narożnego 'Królowa jest tylko jedna' to nowy hit lata? Zobacz ten teledysk! To lepszy numer niż "Ona działa na mnie jak"
  4. Wyjątkowe nagranie z parkingu w sieci! Bohaterem - gwiazdor disco polo Kordian! Zobaczcie, co zrobił artysta! VIDEO
  5. Ten utwór zna cała Polska! Ponadczasowy przebój: grupy Bolter 'Daj mi tę noc' rozkochał w sobie wszystkich.
  6. Gwiazda disco polo Sylwia Kossakowska zabłysnęła na imprezie retro "Więc Chodź, Nasza cała ta noc"! Mamy VIDEO
  7. Uszkodzony Banknot – Co Dalej? Praktyczny Poradnik
  8. Skalar US zaskakuje premierą "Każda Noc"! Irek Perkowski podbije tą nowością listy przebojów?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie