2023-04-26T11:59:00+02:00 Do sieci trafiło zdjęcie pierwszych polskich truskawek. Cena przeraża! Sezon na truskawki w Polsce dopiero się rozpoczął, a już pojawiają się pierwsze owoce na rynku. Blogerka "Kobieta w Sadzie" opublikowała zdjęcie pierwszych polski https://disco-polo.info/uploads/news/do-sieci-trafilo-zdjecie-pierwszych-polskich-truskawek-cena-przerazajpg.jpg Disco-Polo.info

Do sieci trafiło zdjęcie pierwszych polskich truskawek. Cena przeraża!


Sezon na truskawki w Polsce dopiero się rozpoczął, a już pojawiają się pierwsze owoce na rynku. Blogerka "Kobieta w Sadzie" opublikowała zdjęcie pierwszych polskich truskawek, których cena wynosiła aż 44 zł za kilogram. Wysoka cena owoców jest spowodowana niewielką ich ilością na rynku oraz inflacją. Artykuł porusza również temat rekordowych cen czereśni w poprzednim roku.

Autor: Adam Begier, 26 Kwiecień 2023  11:59
Źródło zdjęć: facebook.com/kobietawsadzie
Do sieci trafiło zdjęcie pierwszych polskich truskawek. Cena przeraża!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nocne życie wokalistki disco polo! Zobacz, co Iness robi o 1 w nocy - nikt by nie zgadł!
 2. Andre gwiazdą urodzin! Tak popularny gwiazdor disco polo skradł SHOW!
 3. Osobisty dramat! Syn gwiazdora disco polo Dawida Narożnego w szpitalu - co się stało z małym Marcelkiem?

  Pierwsze polskie truskawki na rynku

  Sezon na truskawki w Polsce dopiero się rozpoczął, ale już pojawiają się na rynku pierwsze owoce. Blogerka "Kobieta w Sadzie" opublikowała na swoim Facebooku zdjęcie pierwszych polskich truskawek, które można było kupić na stoiskach w Broniszach. Cena za kilogram owoców wynosiła aż 44 złote.

  Wysoka cena a brak owoców na rynku

  Zapewne wielu z nas zastanawia się, jak to możliwe, że cena truskawek jest tak wysoka. Powodów jest kilka. Przede wszystkim sezon dopiero się rozpoczyna i owoców jest bardzo niewiele. W maju ruszą zbiory z upraw pod osłonami, ale na razie trzeba liczyć się z wyższymi cenami. Ponadto, inflacja w Polsce jest na wysokim poziomie, co również wpływa na koszty zakupu.

  Rekordy cenowe na rynku owoców

  Nie jest to pierwszy przypadek, kiedy ceny owoców przykuwają uwagę i budzą kontrowersje. W ubiegłym roku media donosiły o rekordowej cenie czereśni, która wynosiła aż 260 złotych za kilogram. Warto jednak pamiętać, że wiele takich informacji pojawia się w sieci, a nie zawsze są one potwierdzone.

  Sezon na truskawki w Polsce dopiero się rozpoczyna, a ceny owoców są bardzo wysokie. Wpływ na to ma kilka czynników, takich jak niewielka ilość owoców na rynku oraz wysoka inflacja. Ceny czereśni w ubiegłym roku również wywołały wiele kontrowersji, ale warto pamiętać, że wiele informacji w sieci może być niepotwierdzonych. Czy ceny owoców pobiją w tym roku kolejne rekordy? Tego jeszcze nie wiadomo, ale na pewno warto śledzić sytuację na rynku.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Zenek Martyniuk zdradza, jakie są prawdziwe relacje Daniela z córką Laurą. Król disco polo widuje się z wnuczką?!
  2. Największy projekt w historii disco z udziałem Zenka Martyniuka i Roztańczonego PGE Narodowego! Wspólny utwór 9 artystów disco polo | VIDEO
  3. Gwiazda disco polo Sylwia Kossakowska zabłysnęła na imprezie retro "Więc Chodź, Nasza cała ta noc"! Mamy VIDEO
  4. Andre gwiazdą na imprezie firmowej! To najlepszy artysta na takie wydarzenia?
  5. Czy Wapniaczka i Ten Gość ustalili właśnie 3 nowe rekordy? Czy ktoś ich pobije?
  6. Justyna Lubas z nowym teledyskiem "Maleńka"! Zobacz przedpremierę jako pierwszy!
  7. Koniec historycznego klubu disco polo: Banderoza żegna się po 31 Latach!
  8. Tak brzmi na żywo legendarna grupa disco polo After Party! Nie daj życiu się” na żywo! Ten utwór kocha cała Polska?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie