2020-10-20T09:50:00+02:00 Disco polo w nowoczesnym wydaniu kluczem do sukcesu?! Patryk Grey prezentuje coś nowego! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/disco-polo-w-nowoczesnym-wydaniu-kluczem-do-sukcesu-patryk-grey-prezentuje-cos-nowego-1602860496.jpg

Disco polo w nowoczesnym wydaniu kluczem do sukcesu?! Patryk Grey prezentuje coś nowego!

Redakcja , 20 Październik 2020  09:50
Disco polo w nowoczesnym wydaniu kluczem do sukcesu?! Patryk Grey prezentuje coś nowego!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Ten premierowy utwór rozpogodzi każdy pochmurny, jesienny dzień

Reklama

Nowi Artyści, którzy zaczynają swoją działalność w świecie disco polo nie mają łatwo. Aby zostać docenionym przez fanów tak, jak wiele wspaniałych gwiazd, trzeba mieć talent i świetne utwory. Czy temu Artyście udało się to zrobić?

Zobacz również: Gorące i niezwykle ponętne zdjęcia gwiazdeczki disco polo! Artystka podbiła serca Polaków! 'wyglądasz przepięknie w tej sukience'

Patryk Grey, to młody i zdolny Artysta disco polo. Na swoim koncie ma kilka utworów: „Jak Tam Twoje Nóżki”, „Szkoła” czy „Tany tany”. Jego kawałki charakteryzują się nowoczesną interpretacją muzyki disco polo. Taki styl bardzo pasuje gwiazdorowi i widać, że świetnie czuje się tworząc swoje utwory. W ostatnich dniach premierę miał jego najnowszy utwór zatytułowany: „Ambrela”.

Utwór powstał w dość nieoczekiwanych okolicznościach! Podczas jazdy samochodem Artysta ujrzał kobietę z kolorową parasolką idącą podczas okropnej ulewy. Niby nic, zwykły obrazek podczas deszczowej pogody, a jednak można w tym dostrzec coś niesamowitego i stworzyć niebanalną piosenkę! Skoro Artysta potrafi czerpać garściami z takich na pozór zwykłych obrazów z życia, to niebawem zaskoczy swoich fanów kolejnym, ciekawym utworem!

Jeśli nie mieliście okazji słyszeć utworu „Ambrela”, to link do niego znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Zaręczyny w rytmach disco polo! Znany zespół stworzył hit, przy którym panowie mogą oświadczyć się swojej drugiej połówce!

 

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) zachwyca skąpym bikini! Gwiazda wygląda jak modelka! Fani komplementują artystkę!
  2. Ostróda Disco Stage zamiast Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie! Plejada gwiazd! Poznajcie listę wykonawców!
  3. Angelika Żmijewska - Top Girls zachwyciła w krótkiej mini! Długie nogi gwiazdy disco polo wywołały lawinę komentarzy w sieci!
  4. Piękna wokalistka disco polo pokazała głęboki dekolt ! Gwiazda wygląda jak milion dolarów!
  5. Magdalena Narożna z milionem na koncie! Cała branża disco polo jej może zazdrościć?!
  6. Wielki gest popularnego gwiazdora disco polo! Artysta oddał przedmiot, który wylicytował za duże pieniądze!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami