Reklama


Reklama

DISCO POLO: Stworzyli piosenkę i klip w 48 godzin! Nagrywali na pustych ulicach!

2020-03-25T10:30:00+01:00 DISCO POLO: Stworzyli piosenkę i klip w 48 godzin! Nagrywali na pustych ulicach! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/disco-polo-stworzyli-piosenke-i-klip-w-48-godzin-nagrywali-na-pustych-ulicach-1584880468.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe facebook.com/Pozytywnie.albo.Wcale/
Reklama


Premiera

Autor tekstu i muzyki jest wokalista zespołu disco polo, który odpowiada również za scenariusz klipu zrealizowanego przez Short Film

Reklama

Kolejna nowość na rynku disco polo & dance! Tym razem jest to jednak spontaniczna produkcja, która powstała w zaledwie dwa dni. Czy ta nowość okaże się hitem? 

Zobacz również: Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!

Mordeczki w 48 h z Sebastianem Malickim stworzyliśmy piosenkę i teledysk. Zapraszam do obejrzenia. Zostawcie komentarz na YouTube pod teledyskiem, na każdy komentarz odpowiem. "Ściana" - zostań w domu, jeszcze przyjdzie dobry czas - napisał wokalista udostępniając nowość 

Autor tekstu i muzyki jest wokalista zespołu Szymon Samulak, który odpowiada również za scenariusz klipu zrealizowanego przez Short Film. Natomiast za aranżację, Wokal Mix i Mastering odpowiada Sebastian Malicki, który podjął się również reżyserii. 

Czy ta nowość okaże się dla zespołu Pozytywnie albo Wcale przysłowiowym strzałem w dziesiątkę? O tym przekonamy się już niedługo. Zobaczcie jak prezentuje się całość.

Zobacz również: Letni i Chwytak w nowym utworze! Czy będzie to nowy hit disco polo?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Paweł Jasionowski nie osiada na laurach! Gwiazdor disco polo zdecydował się na coś wyjątkowego!
  2. Piękne oczy znowu podbiją rynek muzyki disco polo?
  3. Przepiękna wokalistka disco polo uwodzi ciałem w Hiszpanii! Uwagę zwracają nogi i odsłonięty dekolt!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.