Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-02-23T10:35:00+01:00 Disco polo osadzone w klimatach weselnych! Popularny zespół zapowiedział nowość! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/kontrowersyjny-zespol-disco-polo-zapowiedzial-prawdziwa-petarde-1582222097.jpg
Reklama

Disco polo osadzone w klimatach weselnych! Popularny zespół zapowiedział nowość!

Redakcja , 23 Luty 2020  10:35
Disco polo osadzone w klimatach weselnych! Popularny zespół zapowiedział nowość!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Artyści zespołu ujawnili, że klip będzie osadzony w klimatach weselnych. Ponadto zapowiedzieli, że kawałek na pewno będzie z ogromnym poczuciem humoru

Reklama

Zespół Jurad ogłosił, że właśnie są po nagraniach teledysku do swojej nowości. Będzie z pompą i humorem, jak dotychczas? Wiadomo, że najnowszy utwór został zatytułowany „Mąż i żona”.

Zobacz również: Grupa Daj To Głośniej szturmem podbije rynek disco polo! Gorąca premiera pt. 'Jeszcze raz' już dostępna!

Formacja Jurad 18 lutego ciężko pracowała na planie zdjęciowym swojego najnowszego teledysku do piosenki zatytułowanej „Mąż i żona”. Artyści zespołu ujawnili, że klip będzie osadzony w klimatach weselnych. Ponadto zapowiedzieli, że kawałek na pewno będzie z ogromnym poczuciem humoru.

Do udziału w nagraniach, zespół Jurad zaprosił formację folklorystyczną Szamotuły. Całość została nagrana w Sierakowie w urokliwej restauracji 100 jezior. Teledysk z pewnością przypadnie do gustu większości odbiorców, którzy lubią piosenki nakręcające i motywujące do życia. Przypomnijmy, że dotychczasowa twórczość zespołu Jurad była bardzo kontrowersyjna.

Do tych najbardziej odważnych utworów, na jakie zdecydował się zespół, to .in. „Mam małego” , „Śliczna jesteś” o „Fajny biust”. Myślicie, że nowa piosenka „Mąż i żona”  podobnie jak wcześniejsze piosenki okaże się hitem?

Na pewno kawałek przypadnie do gustu mężom, jak i ich żonkom.

Zobacz również: To strzał w dziesiątkę?! Świat disco polo oszalał! Tak zakręconego kawałka jeszcze nie słyszeliście!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. To koniec! Znany wokalista disco polo pożegnał się z branżą! Co z zespołem?!
  2. Gorąca gwiazda disco polo rozgrzała fanów do czerwoności! Pokazała piersi na mrozie!
  3. Artysta disco polo potrzebuje pomocy! Gwiazdor stanął przed dylematem i pyta o zdanie swoich fanów!
  4. Wokalistka disco polo wskoczyła na maskę luksusowego auta! Fani w szoku!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej