2024-02-24T14:02:00+01:00 Disco Polo i Hip-Hop Razem dla Kacpra: Wielki Charytatywny Piknik Rodzinny w Bielsku Podlaskim Dołącz do wyjątkowego Pikniku Rodzinnego w Bielsku Podlaskim! Gwiazdy Disco Polo i Hip-Hop wspierają leczenie Kacpra. Atrakcje, aukcje i więcej https://disco-polo.info/uploads/news/disco-polo-i-hip-hop-razem-dla-kacpra-wielki-charytatywny-piknik-rodzinny-w-bielsku-podlaskimjpg.jpg Disco-Polo.info

Disco Polo i Hip-Hop Razem dla Kacpra: Wielki Charytatywny Piknik Rodzinny w Bielsku Podlaskim


Dołącz do wyjątkowego Pikniku Rodzinnego w Bielsku Podlaskim! Gwiazdy Disco Polo i Hip-Hop wspierają leczenie Kacpra. Atrakcje, aukcje i więcej

Autor: Adam Begier, 24 Luty 2024  14:02
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Disco Polo i Hip-Hop Razem dla Kacpra: Wielki Charytatywny Piknik Rodzinny w Bielsku Podlaskim
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nowy wizerunek gwiazd disco polo Topky! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz-Zimecka rozwalą system w 2024 roku?
 2. Niezapomniany wieczór w Piotrkowie! Skolim robi show, jakiego jeszcze nie było!
 3. Wokalistka disco polo gwiazdą w Polsacie - Uwodzicielska Wiola Wrzesińska wzbudza zachwyt swoim wizerunkiem!

  W niedzielę, 3 marca 2024 roku, w Bielskim Domu Kultury odbędzie się wyjątkowe wydarzenie łączące artystów disco polo i hip-hopowych, którzy wystąpią na wspólnym koncercie charytatywnym. Niezwykła inicjatywa zrodziła się z potrzeby serca - pomoc małemu Kacprowi Szekowskiemu, walczącemu z białaczką. Wspólne siły muzyczne z regionu Podlasia, w tym popularne zespoły disco polo jak Kors&Relax, Didżej Mietek, Neon, Forti, Dobryje Grajki oraz niekwestionowany król tego gatunku, Zenek Martyniuk, staną ramię w ramię z hip-hopowcami, wśród których na czele stanie Lukasyno oraz formacja Fart.

  Wielki Charytatywny Piknik Rodzinny w Bielsku Podlaskim już 3 marca!

  Organizatorzy, Stowarzyszenie Dzielni i Waleczni oraz współpracujące zespoły i lokalne organizacje, przygotowali bogaty program rozrywkowy nie tylko dla dorosłych, ale i dla najmłodszych. Miasteczko Dzieci, otwarte od 15:00, zapewni mnóstwo atrakcji z animacjami prowadzonymi przez profesjonalne ekipy Anna Wilczko i Animacje Bajkowo-dzieciom. Dodatkowo, na odwiedzających czekać będzie pyszny kiermasz ciast, zorganizowany przez Bielskie Babeczki i lokalne koła gospodyń.

  Kulminacyjnym punktem imprezy będą aukcje, gdzie licytowane będą różnorodne usługi i przedmioty, w tym unikatowe tuningi aut i pobyty w spa. To niepowtarzalna okazja, aby zdobyć wyjątkowe przedmioty i jednocześnie wesprzeć szczytny cel.

  Wartość biletu – symboliczna cegiełka w cenie 20 zł, jest nie tylko przepustką na to niezwykłe wydarzenie, ale przede wszystkim wsparciem dla Kacpra i jego rodziny. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację chłopca.

  Warto podkreślić, że wszyscy artyści i wolontariusze zrezygnowali ze swoich wynagrodzeń, co świadczy o ogromnym sercu i gotowości do dzielenia się tym, co mają najlepszego. Piknik w Bielsku Podlaskim to nie tylko wielkie święto muzyki, ale przede wszystkim wyraz solidarności i wsparcia dla potrzebujących.

  Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia, które łączy świat muzyki, dobroczynności i rodzinnej zabawy. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą wspólnie spędzić czas i wesprzeć Kacpra w jego walce o zdrowie. Do zobaczenia w Bielskim Domu Kultury!

  Zobacz również: Ela Kliś podbije rynek disco polo?! Gwiazda zaskakuje nową produkcją w klimacie folk!

  Galeria zdjęć:
  Wielki Charytatywny Piknik Rodzinny w Bielsku Podlaskim
  Wielki Charytatywny Piknik Rodzinny w Bielsku Podlaskim
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Czy to najlepszy numer Klaudii Zielińskiej? Jej "Silniejsza" bije rekordy popularności! Co na to fani?
  2. Rezygnacja z wesela za 100 tys. zł – Oto co zrobiła Joanna i zaskoczyła wszystkich
  3. Popularna wokalistka disco polo Iness SZCZERZE o zarobkach z serwisu YouTube! Można zbić fortunę?!
  4. Wesele Roku Daniela i Faustyny Martyniuków? - Król disco polo Zenek Martyniuk zaśpiewał dla syna na uroczystości weselnej! | MAMY nagranie!
  5. Wyciekł hit lata? Dawid Narożny - "Królowa jest tylko jedna"! Posłuchaj jako pierwszy!
  6. Wokalistka disco polo zostanie mamą! Pokazała USG! Fani zachwyceni - Posypały się gratulacje!
  7. Nowość od zespołu News pt. "Ruszasz się tak"! Mega premiera!
  8. Piękna blondyna, Kordian i jego góralskie disco polo zdobywają serca - "Jeszcze raz" bije rekordy!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie