2023-03-03T06:30:00+01:00 Daniel Martyniuk planuje kolejne huczne wesele? Faustyna Jamiołkowska ujawnia szczegóły organizacji ceremon Czy Daniel Martyniuk i Faustyna Jamiołkowska szykują kolejne huczne wesele? Ukochana artysty ujawnia szczegóły organizacji swoich zaślubin, które wywołują spore emocje wśr https://disco-polo.info/uploads/news/daniel-martyniuk-planuje-kolejne-huczne-wesele-faustyna-jamiolkowska-ujawnia-szczegoly-organizacji-ceremoniijpg.jpg Disco-Polo.info

Daniel Martyniuk planuje kolejne huczne wesele? Faustyna Jamiołkowska ujawnia szczegóły organizacji ceremonii!


Czy Daniel Martyniuk i Faustyna Jamiołkowska szykują kolejne huczne wesele? Ukochana artysty ujawnia szczegóły organizacji swoich zaślubin, które wywołują spore emocje wśród fanów disco polo. Czy para postawi na przepych i rozrywkę, czy też zdecyduje się na bardziej kameralną ceremonię?

Autor: Adam Begier, 03 Marzec 2023  06:30
Źródło zdjęć: instagram.com/faustynaaj/
Daniel Martyniuk planuje kolejne huczne wesele? Faustyna Jamiołkowska ujawnia szczegóły organizacji ceremonii!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Justyna Lubas z nowym teledyskiem "Maleńka"! Zobacz przedpremierę jako pierwszy!
 2. Gorąca premiera: Mirage & Yoko z utworem dla króla disco polo pt. "Nadzieja"! Wyróżnienie dla Danuty i Zenka Martyniuków!
 3. IRA i Playboys na Iłżeckich Dniach Kultury

  Daniel Martyniuk i Faustyna Jamiołkowska planują huczne wesele? Ukochana Daniela uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła pewne szczegóły dotyczące organizacji swojego ślubu. Czy syn Zenka Martyniuka i jego partnerka zdecydują się na imprezę weselną, czy też postawią na bardziej kameralne zaślubiny? Przeczytaj dalszą część artykułu, aby poznać wszystkie szczegóły!

  Daniel Martyniuk i jego poprzednie małżeństwo

  W 2018 roku Daniel Martyniuk wziął ślub z Eweliną Golczyńską, z którą wkrótce doczekał się córki. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu i para rozwiodła się w 2020 roku w atmosferze olbrzymiego skandalu. Daniel nie szczędził wówczas gorzkich słów wobec swojej byłej partnerki, a jego rodzina również nie była z nią zbyt związana.

  Daniel Martyniuk i Faustyna Jamiołkowska - powrót do siebie

  Jednak już niedługo po rozstaniu z Eweliną, Daniel odnowił swoją znajomość z Faustyną Jamiołkowską, z którą wcześniej był w związku. W sierpniu 2022 roku syn Zenka Martyniuka oświadczył się swojej ukochanej, co zaskoczyło nie tylko jego rodzinę, ale również fanów muzyki disco polo.

  Organizacja ślubu Daniela Martyniuka i Faustyny Jamiołkowskiej

  Choć pierwsze wesele Daniela Martyniuka było zorganizowane z wielką pompą i przepychem, to tym razem para może postawić na bardziej kameralną ceremonię zaślubin. Faustyna Jamiołkowska w rozmowie z "Na żywo" ujawniła, że nie zależy jej na imprezie weselnej i że razem z narzeczonym ustalili już pewne kwestie dotyczące organizacji swojego ślubu.

  "Coś tam już mamy ustalone, ale nie chciałabym zdradzać. [...] Jestem panną. Nie będę pozbawiać się podkreślenia ważności i uroku zaślubin. Sama impreza weselna nie jest dla nas priorytetem. O wiele ważniejsze jest świadome przyrzeczenie i życie, które jest po nim" - powiedziała ukochana Daniela Martyniuka.

  Warto zaznaczyć, że para nie wyklucza całkowicie organizacji wesela, ale na pewno nie będzie to priorytetem dla nich. Na pewno jednak w dniu swojego ślubu chcą podkreślić jego ważność i urok.

  Daniel Martyniuk i Faustyna Jamiołkowska zdecydowali się na kolejny krok w swoim związku i planują swoje zaślubiny. Choć pierwsze wesele Daniela Martyniuka było zorganizowane z wielką pompą, to para tym razem postanowiła skupić się bardziej na znaczeniu samej ceremonii zaślubin niż na organizacji wesela.

  Warto zaznaczyć, że decyzja ta może wynikać z doświadczeń z poprzedniego małżeństwa Daniela, które nie przetrwało próby czasu. Możliwe, że syn Zenka Martyniuka chce teraz postawić na bardziej kameralne i intymne zaślubiny, które będą skupiać się na samym uczuciu i przyrzeczeniach małżeńskich, a nie na przepychu i rozrywce.

  Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie odbędą się zaślubiny Daniela i Faustyny, ale na pewno cała Polska będzie śledzić ich dalsze kroki. Para ta od samego początku wzbudza zainteresowanie mediów i fanów muzyki disco polo, więc nie ma wątpliwości, że ich ślub także będzie budził wiele emocji.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Sound Idolo NIEZWYKLE CIEKAWY projekt na rynku muzycznym! To przyszła wielka gwiazda?
  2. Fani GO kochają! Andre zaskakuje nową balladą pt. "Cały Twój". Utwór stworzył na prośby fanów! Jak wyszło?!
  3. Matt Palmer podbija rynek disco latino?! Jego przebój "Była Piękna" zdobył serca Polaków! Zarobił na nim krocie!
  4. Dawid Narożny zaprasza do współpracy! Promuj swoją firmę w nowym teledysku "Królowa jest tylko jedna"
  5. Raider: Nowa produkcja w świecie Disco Polo: 'Też Tego Chcesz' | PREMIERA
  6. Szokujący nowy look Emilii z "Daj To Głośniej"! Nie uwierz, jak prezentuje się znana gwiazda disco polo!| ZDJĘCIA
  7. AKT desperacji?! Matt Palmer oburzony influencerami, którzy żebrzą o sławę "to żałosne i cringowe. Kto się zgadza?"
  8. Premiera Pawła Sałdana: "Przed wieczorem" – hymn miłości i nadziei w rytmie disco polo!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie