Reklama
Polecamy


Reklama

Członek zespołu Classic ma niezwykły patent!

2019-10-09T10:42:00+02:00 Członek zespołu Classic ma niezwykły patent! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/czlonek-zespolu-classic-ma-niezwykly-patent-1570392776.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Ta informacja zdecydowanie zmieni wasze spostrzeżenie na Roberta podczas koncertów.

Reklama

Okazało się, że Robert ma pewien patent, o którym nie każdy może wiedzieć. Zależy, czy ktoś jest bardzo spostrzegawczy i zwraca uwagę na szczegóły.

Zobacz również: Gadżety warte miliony?! Wokalistka disco polo pokazała drogocenną kolekcję!

Robert Klatt jest między innymi członkiem kultowego zepsuło Classic, który w branży muzycznej jest znany między innymi z takich kawałków, jak „Umów się ze mną” , „Miłość gorąca jak ogień” , „Daj mi znak” czy też „Jeszcze dzień, najwyżej dwa”. Oczywiście nie można pominąć ich przeboju pod tytułem „To nie przyjaźń tylko miłość”.

Teledysk do piosenki ma już ponad 37 milionów wyświetleń w serwisie YouTube na oficjalnym kanale formacji. Z tekstem tego utworu z pewnością utożsamiła się spora część społeczeństwa. W końcu, kto z nas przynajmniej raz w życiu nie doświadczył takiej sytuacji, o której śpiewa grupa Classic w piosence pt. „To nie przyjaźń tylko miłość”.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Robert ma pewien patent na swoje włosy. Wiadomo, że zmiany są dobre, ale niekoniecznie trzeba od razu ścinać włosy co tydzień na koncert. Robert Klatt ma na to sposób. Zmienia stronę, na którą układa swoją bujną grzywkę. Raz możecie go podziwiać w wersji na prawo, a raz na lewo.

Zobacz również: Marcin Miller znalazł sobie nowe hobby! Wiemy, jak gwiazdor disco polo spędza wolny czas!

W jakim wydaniu podoba wam się bardziej?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!
  2. Spektakularny występ Czadomana! Gwiazdor disco polo wywołał łzy u tysięcy Polaków!
  3. MiłyPan w doskonałej formie! Genialna premiera już dostępna! Czy to będzie hit na miarę "Królowej"?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.