Reklama


Reklama

Członek zespołu Classic ma niezwykły patent!

2019-10-09T10:42:00+02:00 Członek zespołu Classic ma niezwykły patent! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/czlonek-zespolu-classic-ma-niezwykly-patent-1570392776.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Ta informacja zdecydowanie zmieni wasze spostrzeżenie na Roberta podczas koncertów.

Reklama

Okazało się, że Robert ma pewien patent, o którym nie każdy może wiedzieć. Zależy, czy ktoś jest bardzo spostrzegawczy i zwraca uwagę na szczegóły.

Zobacz również: Uroczy widok! Partnerka Dawida Narożnego pokazała się z nowonarodzonym synem. Do kogo jest podobny?!

Robert Klatt jest między innymi członkiem kultowego zepsuło Classic, który w branży muzycznej jest znany między innymi z takich kawałków, jak „Umów się ze mną” , „Miłość gorąca jak ogień” , „Daj mi znak” czy też „Jeszcze dzień, najwyżej dwa”. Oczywiście nie można pominąć ich przeboju pod tytułem „To nie przyjaźń tylko miłość”.

Teledysk do piosenki ma już ponad 37 milionów wyświetleń w serwisie YouTube na oficjalnym kanale formacji. Z tekstem tego utworu z pewnością utożsamiła się spora część społeczeństwa. W końcu, kto z nas przynajmniej raz w życiu nie doświadczył takiej sytuacji, o której śpiewa grupa Classic w piosence pt. „To nie przyjaźń tylko miłość”.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Robert ma pewien patent na swoje włosy. Wiadomo, że zmiany są dobre, ale niekoniecznie trzeba od razu ścinać włosy co tydzień na koncert. Robert Klatt ma na to sposób. Zmienia stronę, na którą układa swoją bujną grzywkę. Raz możecie go podziwiać w wersji na prawo, a raz na lewo.

Zobacz również: Przepiękna Justyna z Top Girls na gorących zdjęciach! Uwagę przyciąga jej cudowny brzuch!

W jakim wydaniu podoba wam się bardziej?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo przeżyła dramat. Nikt nie wiedział, że ma takie problemy!
  2. Ta gwiazda disco polo nie wstydzi się nagości. Ostrzegamy ciężko oderwać wzrok od jej ponętnego ciała!
  3. W sieci pojawił się hymn narodowy w imprezowym klimacie. Disco polo nie przestaje zaskakiwać.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.