2020-12-11T12:29:00+01:00 Coś niebywałego! Mistrz Świata i artysta disco polo w jednej produkcji. https://disco-polo.info/uploads/news/cos-niebywalego-mistrz-swiata-i-artysta-disco-polo-w-jednej-produkcjijpg.jpg

Coś niebywałego! Mistrz Świata i artysta disco polo w jednej produkcji.

Redakcja , 11 Grudzień 2020  12:29
Coś niebywałego! Mistrz Świata i artysta disco polo w jednej produkcji.
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Działacze, zawodnicy oraz trenerzy odśpiewali słowa z żużlowego slangu do melodii kultowego utworu. Do współpracy przy projekcie zaproszono znanego gwiazdora disco polo


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Gwiazdy disco polo nieustannie odkrywają kolejne horyzonty. Przedstawiciele świata tanecznego, dzięki silnej pozycji na rynku, otrzymują najbardziej nieoczekiwane propozycje współpracy.

Zobacz również: Taneczna premiera Adama Chroli podbija serca fanów! Zdolny muzyk disco polo stworzył hit wszystkich imprez okolicznościowych?!

Najpierw przed artystami otworzyły się drzwi do telewizji publicznej oraz innych ogólnopolskich stacji, a teraz przyszedł czas na świat sportu, który zaprosił do wspólnej realizacji znanego artystę disco polo.

Stal Gorzów, czyli jeden z najpopularniejszych klubów żużlowych w Polsce, mający w swoim składzie mistrza świata - Bartosza Zmarzlika, nagrał swoją wersję znanego świątecznego przeboju „Merry Christmas Everyone”.

Działacze, zawodnicy oraz trenerzy odśpiewali słowa z żużlowego slangu do melodii kultowego utworu. Do współpracy przy projekcie zaproszono Andrzeja Kozajdę, znanego ze świata disco polo wokalistkę.

Popularny w branży Endrju mieszka w Gorzowie, nie ma więc wątpliwości, że jego serce bije w rytmie lokalnego zespołu. Gwiazdor disco polo, czuwał nad wokalnym aspektem całego przedsięwzięcia. Należy uczciwie powiedzieć, że nasz przedstawiciel spisał się świetnie.

Cały utwór ma w sobie niezwykłą moc, przekaz jest szczery, a „żużlowcy”, dzięki opiece Endrju, muzycznie wypadli znakomicie. Posłuchajcie magii świąt w żużlowym wydaniu.

Zobacz również: Dawid Narożny w formie życia! Gwiazdor disco polo nigdy nie wyglądał i nie czuł się tak dobrze! Zobaczcie jego umięśnione ciało!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Kuba Urbański - Playboys świętuje narodziny dziecka! Gwiazdor disco polo opija 'Pępkowe'!
  2. Uwielbiany wokalistka disco polo Sylwester Gazda Power Play pochwalił się synem 'Podobno, podobny'. Fani pod wrażeniem!
  3. Po rozstaniu z żoną przyszedł czas na kolejne zmiany! Bartek Dbomb zaskoczył tym internautów!
  4. Gwiazdor disco polo podzielił się radością w sieci! Marcin Miller BOYS otrzymał wyjątkowy dowód sympatii!
  5. Odważna i pewna siebie Emila Sanecka z Daj To Głośniej zachwyca wizerunkiem! Gwiazda disco polo postawiła na mocny makijaż!
  6. Gorąca wokalistka disco polo kusi w szlafroku! Fani zachwyceni Mileną Grzywacz z formacji Szpilki 'Mila ale Ty mnie rozgrzewasz'
  7. Magdalena Narożna młodnieje w oczach?! Gwiazda disco polo znów skorzystała z zabiegów, które poprawiły jej wygląd i samopoczucie! Jak TERAZ wygląda?!
  8. To oni są królami disco polo! Ich hit bije rekordy, a to dopiero początek! 'Farbowany włos' to przebój na lata?

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami