2020-01-30T13:23:00+01:00 Classic może świętować! Uwielbiana formacja disco polo z wielkim sukcesem! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/classic-moze-swietowac-uwielbiana-formacja-disco-polo-z-wielkim-sukcesem-1580208001.jpg

Classic może świętować! Uwielbiana formacja disco polo z wielkim sukcesem!

Redakcja , 30 Styczeń 2020  13:23

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Classic może świętować! Uwielbiana formacja disco polo z wielkim sukcesem!
Źródło zdjęć: facebook.com/discoclassic

Panowie z zespołu mają już takie doświadczenie, że wiedzą, w jaki punkt uderzyć, aby trafić w serca milionów odbiorców

Reklama

Kto powiedział, że aby uczcić sukces – należy czekać do weekendu? Nic bardziej mylnego. Idealnym przykładem na obalenie tego spostrzeżenia jest zespół Classic.

Zobacz również: To było coś nieziemskiego. Gwiazdy disco polo Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz sprawiły, że wszyscy oszaleli!

Panowie z formacji zaczynają świętowanie już na początku tygodnia, bo powód jest liczony w pokaźnych milionach. Classic jest jednym z tych zespołów, które swoje pierwsze kroki w świecie muzyki zaczęły stawiać jeszcze w latach 90-tych. Robert Klatt i Mariusz Winnicki mają na swoim koncie takie przeboje, jak „Stoi pociąg na stacji” , „Jolka Jolka” bądź też „Hej czy Ty wiesz”.

Oczywiście to są przeboje z nieco starszego okresu ich działalności artystycznej. Nie można również pominąć tych ówczesnych, są to między innymi „Daj mi znak” , „To nie przyjaźń tylko miłość” oraz „Umów się ze mną”. Będąc przy nowych produkcjach – nie można pominąć tej, której Classic zawdzięcza dzisiejszy powód, aby świętować.

Mowa o piosence „Ja dla Ciebie Ty dla mnie”. Kawałek okazał się strzałem w dziesiątkę, a teledysk doczekał się już ponad 20 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Panowie z zespołu mają już takie doświadczenie, że wiedzą, w jaki punkt uderzyć, aby trafić w serca milionów odbiorców. Może czas na coś nowego?

Zobacz również: Gorące wideo z koncertu prześlicznych wokalistek disco polo trafiło do sieci! Konkurencja nie może być spokojna!

O czym chcielibyście usłyszeć nowość od zespołu Classic?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. 'Boska' produkcja od Ben Vito podbija sieć! Czy to nowy hit disco polo tej jesieni?!
  2. Popularny gwiazdor disco polo bezlitośnie znokautowali konkurencję, a to wszystko dzięki kobiecie!
  3. Mega gorące wokalistki girlsbandu Szpilki zachwycają wyjątkowym strojem! Gwiazdy disco polo wyglądają jak boginie!
  4. Wyjątkowa premiera duetu gwiazd disco polo Marioo i Pawła Kucharskiego Top One jest już dostępna w sieci! Fani pod wrażeniem utworu!
  5. Hit jednego z najbardziej cenionych zespołów disco polo i dance w zupełnie nowej odsłonie. Fani D-bomba będą w szoku!
  6. Nowa wersja wielkiego hitu Pięknych i Młodych podbija sieć! Ten utwór disco polo kilka lat temu nuciła cała Polska! Jak brzmi teraz?!
  7. Ten instrument to hit! Popularna wokalistka disco polo uczy się grać na ukulele! Jak jej idzie?!
  8. Popularna wokalistka disco polo kusi podczas lekcji! Gwiazda czaruje wszystkich swoją kobiecością i szpilkami!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami