2023-12-09T10:19:00+01:00 "CHASIGN – NEW HOPES" nowa płyta od Marka Kwiecień "CHASIGN prezentuje 'New Hopes' – album łączący elektronikę i synth, odzwierciedlający emocje i wydarzenia ostatnich lat. https://disco-polo.info/uploads/news/chasign---new-hopes-2jpg.jpg Disco-Polo.info

"CHASIGN – NEW HOPES" nowa płyta od Marka Kwiecień


"CHASIGN prezentuje 'New Hopes' – album łączący elektronikę i synth, odzwierciedlający emocje i wydarzenia ostatnich lat.

Autor: Adam Begier, 09 Grudzień 2023  10:19
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Genialna premiera! Czadoman z nowością pt. "Jesteś moją bajką"!
 2. Ciarki hitem disco polo?! Malutka zaskakuje z nową produkcją! Mamy HIT lata? Zobaczcie przedpremierę!
 3. Top Girls podbijają scenę disco polo nowym hitem „Tylko na mnie”! Posłuchaj jako pierwszy!
Reklama

  W świecie muzyki elektronicznej, gdzie każdy dźwięk jest eksploracją nieznanego, duet CHASIGN, składający się z Marka Kwiecień i Dariusza Masłowskiego, ponownie wprowadza nas w swoją unikalną przestrzeń dźwiękową za pomocą najnowszego albumu "New Hopes".

  CHASIGN – Od 8-bitowych początków do nowoczesnych rytmów

  Historia CHASIGN, zespołu założonego przez Marek Kwietnia i Dariusza Masłowskiego, jest fascynująca. Ich muzyczne korzenie sięgają lat 90., kiedy tworzyli muzykę na kultowym komputerze Commodore 64. To właśnie tam, w świecie ograniczonych technologicznie możliwości, narodziła się ich miłość do eksperymentów dźwiękowych. Nazwa zespołu – CHASIGN – jest połączeniem ich pseudonimów artystycznych: CHASH (Marek Kwiecień) i SIGNOR (Dariusz Masłowski). To z tych skromnych, 8-bitowych początków wyrosła ich obecna twórczość, której śmiałość i innowacyjność nieustannie zaskakuje.

  "New Hopes" – Muzyczna podróż przez emocje i doświadczenia

  Album "New Hopes" to podróż przez gęstą siatkę emocji i doświadczeń, które ukształtowały ostatnie lata. Prace nad albumem trwały trzy lata, w czasie których świat zmagał się z wieloma wyzwaniami. Te globalne wydarzenia znalazły swoje odbicie w muzyce CHASIGN. W wyniku tej pracy powstał album, który jest zarówno odzwierciedleniem osobistych przeżyć artystów, jak i szerokiego spektrum emocji odczuwanych przez społeczeństwo.

  Muzycznie, "New Hopes" prezentuje bogatą mieszankę stylów. Jest to efekt doświadczenia zdobytego przy tworzeniu pierwszej płyty "World of Emotions". Album łączy elektroniczne brzmienia z elementami synth i partiami wokalnymi, tworząc unikalne, wielowymiarowe kompozycje. To odważne połączenie różnych gatunków i dźwięków, które w pełni oddaje złożoność emocjonalną naszych czasów.

  Nowa płyta dedykowana jest zarówno stałym fanom zespołu, którzy pokochali "World of Emotions", jak i nowym słuchaczom, którzy dopiero odkrywają bogactwo muzyki CHASIGN. Artystom zależy, aby ich muzyka była dostępna dla szerokiego grona odbiorców, niezależnie od ich wcześniejszych doświadczeń muzycznych.

  Dodatkowo, wydawnictwo "New Hopes" składa się z dwóch płyt CD, gdzie druga płyta stanowi prawdziwą ucztę dla miłośników muzyki elektronicznej. Znajdziemy na niej kompozycje, w których CHASIGN zaprosiło do współpracy znanych i cenionych artystów sceny disco polo. Wśród gości pojawiają się takie postacie jak zespół Fanatic, Paweł Kucharski z Top One oraz Emil Jelen. Każdy z nich wnosi do projektu swoją unikalną energię i styl, tworząc razem z duetem CHASIGN niepowtarzalne aranżacje.

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik CHASIGN-–-NEW-HOPES-1.jpg
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. "Ja i Ty" – Najnowszy hit zespołu Roy podbija rynek disco polo! To ich najlepsza produkcja? Fani ostro komentują
  2. Zawstydza hejterów?! Natalia Siemieniecka z Disco Polo reaguje po burzy w sieci! Poszło o zdjęcia w bikini "ciężko pracuję.."
  3. Nowa premiera Karolcii – "Zamieniam Ból na Miłość" już dostępna!
  4. Marta Konopla w królewskim stylu! Wokalistka disco polo kupiła sobie prywatną Karetę? „Księżniczka i jej bryka - Fani w szoku
  5. DisKoliber podbije tym rynek disco polo?! Zespół postawił na innowacyjne brzmienie i wyjątkową ekipę. Pomaga mu znany artysta!
  6. Zespół Diadem powraca z nowym utworem 'Loty'. Czy dorówna hitowi 'Samoloty'? NA PEWNO!
  7. Wokalistka burzy stereotyp disco polo?! Karina Opyrchał prezentuje "Film" - Nowa era w polskiej muzyce
  8. Wielkie Gwiazdy na Dniach Gminy Radwanice: Sławomir i Boys!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie