2023-05-26T09:30:00+02:00 Będzie disco polo! TVP przygotowuje rewolucyjny program rozrywkowy: Biesiada dla wszystkich! "Biesiada - nowy program rozrywkowy TVP, który połączy Polaków poprzez śpiew, tańce i zabawę. Wszyscy będą bawić się razem w niezapomniane wieczory pełne muzyki i https://disco-polo.info/uploads/news/bedzie-disco-polo-tvp-przygotowuje-rewolucyjny-program-rozrywkowy-biesiada-dla-wszystkichjpg.jpg Disco-Polo.info

Będzie disco polo! TVP przygotowuje rewolucyjny program rozrywkowy: Biesiada dla wszystkich!


"Biesiada - nowy program rozrywkowy TVP, który połączy Polaków poprzez śpiew, tańce i zabawę. Wszyscy będą bawić się razem w niezapomniane wieczory pełne muzyki i radości. Premiera już 24 czerwca 2023!"

Autor: Adam Begier, 26 Maj 2023  09:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Będzie disco polo! TVP przygotowuje rewolucyjny program rozrywkowy: Biesiada dla wszystkich!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Teresa Werner podbija media! Odważne FOTO z wakacji wywołuje burzę w internecie?!
 2. Mega Premiera: Megi - Wolna! Nowa propozycja muzyczna w klimacie latino i disco
 3. Premiera disco polo: Hicior - Ona jest tą jedyną
Reklama

  Wakacje już niebawem, a Telewizja Polska szykuje się do premiery swojego najnowszego programu rozrywkowego, który obiecuje przyciągnąć uwagę widzów w sobotnie wieczory. Emitowany na antenie TVP 2, program o najprawdopodobniejszym tytule "Biesiada" ma dostarczyć niezapomnianych chwil i łączyć Polaków poprzez muzykę, śpiew i zabawę.

  Jak będzie wyglądał nowy program rozrywkowy TVP?

  Krzysztof Połaski z serwisu Telemagazyn.pl miał przyjemność przeprowadzić wywiad z Mateuszem Matyszkowiczem, prezesem TVP, który uchylił rąbka tajemnicy na temat nadchodzącego show. Według niego, taki program jeszcze nie był dostępny w polskiej telewizji, a tym bardziej w ofercie konkurencji. Czym zatem będzie nowy program rozrywkowy? Celem Mateusza Matyszkowicza jest stworzenie programu, który połączy wszystkich Polaków bez względu na wiek, wykształcenie czy pochodzenie. Będzie to audycja dla każdego, ponieważ wszyscy lubią się bawić! Nowy program będzie oparty na formule wielkiej biesiady, gdzie publiczność i zaproszone gwiazdy będą wspólnie śpiewać, tańczyć, żartować i spędzać czas razem. Nie będzie podziału na scenę i publiczność - wszyscy będą jedną wielką rodziną. Prezes TVP zapewnia, że audycja będzie autorskim formatem Telewizji Polskiej, choć inspiracją była niemiecka produkcja "Lustige Musikanten".

  Kto poprowadzi nowy program TVP?

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Prezes TVP nie ujawnił jeszcze nazwisk prowadzących "Biesiadę", ale wiadomo, że program będzie prowadzony przez łącznie 10 osób. Każda z biesiad będzie miała swoją parę prowadzących oraz temat przewodni, a wśród gwiazd pojawią się różne znane osobowości, które razem z publicznością będą bawić się i tworzyć niezapomniane wspomnienia.

  Telewizja Polska jeszcze nie ujawniła dokładnych miast, w których odbędą się biesiady TVP, ale prezes Matyszkowicz zapewnia, że żadne województwo nie zostanie pominięte. Planuje się organizację tych wydarzeń w różnych regionach Polski, aby jak najwięcej osób mogło wziąć udział w tej wyjątkowej biesiadzie.

  Disco polo ponownie w TVP?!

  Po wielu spekulacjach na temat preferencji nowego prezesa TVP co do disco polo, Mateusz Matyszkowicz ostatecznie zapewnia, że uczestnicy biesiad będą mieli okazję śpiewać różne piosenki. Repertuar będzie obejmował zarówno stare, kultowe polskie przeboje, jak i utwory z gatunku disco polo. Wybór konkretnych utworów będzie zależał od tematu danej biesiady.

  Kiedy nowy program TVP?

  Każda z biesiad będzie transmitowana na żywo. Pierwsze wydarzenie z cyklu "Biesiada" zadebiutuje na antenie TVP 2 już w sobotę, 24 czerwca 2023 roku! Będzie to niezapomniany wieczór pełen muzyki, zabawy i wzajemnej integracji wszystkich uczestników. Telewizja Polska zaprasza wszystkich do wspólnego świętowania i biesiadowania przy telewizorach!

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Scena disco polo należy do Niej?! Edyta Jończyk debiutuje z nową płytą! Oto szczegóły! Kolejna w drodze!
  2. Mega nowość: Kinga Zawodnik zachwyca nową premierą "Zawodniczka"
  3. Namiętny teledysk i wpadający w ucho hit! Bartosz Jagielski i Ula Toczko w kontrowersyjnej produkcji disco polo "Bogini"
  4. Szok! Klaudia Zielińska i Detmi z platynową i złotą płytą - Sprawdź, jakie hity zdobyły te prestiżowe wyróżnienia!
  5. Afera w disco polo! Wokalista zaatakowany przez fana: "Słuchaj bydlaku". Grozi mu więzieniem! W niebezpieczeństwie są też inne gwiazdy!
  6. Co za ciało! Roxaok w skąpym bikini: Zobacz gorące zdjęcia z wakacji w Turcji! "Niech ta chwila wiecznie trwa"
  7. Bayera - "Zakochać się": wyjątkowa nowość disco polo! Posłuchaj przedpremiery!
  8. Nowości Disco Polo: TOP 10 Hitów na 20 Maja 2024! Na czele Freaky Boys, Blondi, Denis oraz Masters

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie