2023-03-21T18:12:00+01:00 Awantura w disco polo! Nowa produkcja powodem wielkiej kłótni. Poszło "Tęcze" i promowanie LGBT Dowiedz się, dlaczego nowa produkcja Grupy Amora wzbudza spore kontrowersje wśród fanów muzyki disco polo! Czy tekst utworu rzeczywiście promuje środowisko LGBT? Czy konflikt https://disco-polo.info/uploads/news/awantura-w-disco-polo-nowa-produkcja-powodem-wielkiej-klotni-poszlo-tecze-i-promowanie-lgbtpng.png Disco-Polo.info

Awantura w disco polo! Nowa produkcja powodem wielkiej kłótni. Poszło "Tęcze" i promowanie LGBT


Dowiedz się, dlaczego nowa produkcja Grupy Amora wzbudza spore kontrowersje wśród fanów muzyki disco polo! Czy tekst utworu rzeczywiście promuje środowisko LGBT? Czy konflikt między członkami zespołu doprowadzi do jego rozpadu?

Autor: Adam Begier, 21 Marzec 2023  18:12
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Awantura w disco polo! Nowa produkcja powodem wielkiej kłótni. Poszło
Wybrane dla Ciebie:
 1. Zenon Martyniuk nagra duet ze swoim synem Danielem Martyniukiem?! "coś razem nagramy" Co na to fani?!
 2. Klubowa wersja hitu Dawida Narożnego "Królowa jest tylko jedna" od Dance 2 Disco podbije klubowe parkiety w Polsce?! To brzmi świetnie!
 3. Premiera disco polo: Jacek Gwiazda pt. "Zatrzymać czas"!

  Ostatnie dni były burzliwe dla Grupy Amora. Wszystko przez ich najnowszy utwór "Kochaj mnie zawsze", który wywołał spore zamieszanie w środowisku fanów muzyki disco polo. Wszystko z powodu jednego fragmentu tekstu piosenki, który dotyczy tęczy.

  Konflikt na linii członkowie zespołu vs. promowanie LGBT

  Jednym z członków zespołu bardzo nie spodobał się fragment tekstu "Malujesz mi cały świat kolorami tęczy", który odebrał jako promowanie środowiska LGBT. W związku z tym, powstał wewnętrzny konflikt w zespole, który może doprowadzić do zmiany jego składu.

  Zobacz również: Najnowszy utwór Dawida Narożnego 'Królowa jest tylko jedna' to nowy hit lata? Zobacz ten teledysk! To lepszy numer niż "Ona działa na mnie jak"

  „Widzisz…. Jestem

  A nie wierzyłaś w przypadki.

  Czy wiesz, że jednym swoim uśmiechem

  Malujesz mi cały świat kolorami tęczy?”

  Czy tęcza i LGBT to temat tabu w muzyce disco polo?

  Zdania odnośnie poruszania tematyki tęczy są w zespole podzielone. Niektórzy uważają, że temat powinien być omijany szerokim łukiem, a inni są zdania, że należy o nim mówić. Lider zespołu, Andrzej Mordarski, stara się uspokoić sytuację i tłumaczy, że tekst utworu nie nawiązuje do środowiska LGBT, a jedynie używa metafory malowania kolorami tęczy.

  - Tekst utworu w żadnym wypadku nie nawiązuje do środowiska LGBT. Powiem więcej! Został on napisany 30 lat temu, czyli w czasach, kiedy marsze równości nie były tak często, jak teraz. Nasz niedawno wypuszczony utwór jest nowszą wersją dawnie śpiewanej piosenki w czasach kasetowych, więc nie ma charakteru ideologicznego. Ponadto nie uważam, by przekaz o malowaniu kolorami tęczy miał być demoralizujący. Każdy ma prawo do miłości i uszanujmy uczucia każdego!powiedział Andrzej Mordarski, lider zespołu Grupa Amora.

  Czy konflikt doprowadzi do rozłamu zespołu?

  Niestety, sytuacja w zespole jest bardzo napięta, a konflikt na linii członkowie zespołu vs. promowanie LGBT może doprowadzić do rozłamu w grupie. Trudno powiedzieć, jakie będą dalsze losy Grupy Amora.

  Konflikt w zespole Grupa Amora pokazuje, że temat tęczy i środowiska LGBT wciąż budzi wiele emocji. Niektórzy uważają, że muzyka disco polo powinna być pozbawiona politycznych treści, a inni są zdania, że artyści powinni mieć prawo wyrażać swoje poglądy i przekazywać ważne społecznie przesłania. Jak wypadnie ten spór na tle szerszej dyskusji? Czas pokaże.

  O zespole robi się ostatnio coraz głośniej. W każdy czwartek o godzinie 20:00 na YouTube pojawia się nowy utwór. Nie wiadomo, czy konflikt nie doprowadzi do rozłamu zespołu. Pewne jest jednak to, że już niedługo ukaże się kolejna piosenka.


  Grupa Amora - Kochaj mnie zawsze

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Ze sceny na ulicę! Gwiazdor disco polo Marek Żurobski walczył przed śmiercią o przetrwanie! Jego odejście pogrążyło fanów disco.
  2. Stworzyli hit na każde wesele?! Znani twórcy Magik Band i Romeo podbijają internet nowością "Szalone wesele"
  3. Kolejne przestępstwo w branży disco polo! Ofiarą złoczyńcy popularny z TV Arek Braxton!
  4. Co za koncert! Czadoman Rozbujał Nysę! Zobaczcie, co działo się w klubie Nitro!
  5. Lares przełamuje granice! Jego nowy cover 'Granica 2024' już dostępny – sprawdź teraz!
  6. Ela Kliś nadchodzi z nowością: "Sama wybrałam"! Posłuchaj jako pierwszy przedpremiery!
  7. Wielka gratka dla fanów disco polo?! Capitan Folk zaskakuje nowością "Miłość wymarzona"! Posłuchaj jako pierwszy
  8. Wyjątkowe nagranie z parkingu w sieci! Bohaterem - gwiazdor disco polo Kordian! Zobaczcie, co zrobił artysta! VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie