2023-11-23T13:05:00+01:00 Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz-Zimecka zwiedzają USA! Były pod domem z filmu "Kevin sam w domu&q Wokalistki Topky, Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz-Zimecka, podbijają USA - od koncertów po zwiedzanie domu z 'Kevin sam w domu'. https://disco-polo.info/uploads/news/angelika-zmijewska-i-paula-karpowicz-zimecka-zwiedzaja-usa-byly-pod-domem-z-filmu-kevin-sam-w-domujpg.jpg

Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz-Zimecka zwiedzają USA! Były pod domem z filmu "Kevin sam w domu"!

Autor: Adam Begier , 23 Listopad 2023  13:05
Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz-Zimecka zwiedzają USA! Były pod domem z filmu
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Wokalistki Topky, Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz-Zimecka, podbijają USA - od koncertów po zwiedzanie domu z 'Kevin sam w domu'.Reklama

Życie artysty to nie tylko występy na scenie i spotkania z fanami, ale także niezliczone możliwości poznawania świata. Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz-Zimecka, znane i cenione wokalistki zespołu Topky, doskonale to wiedzą. W trakcie swojej trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie zdecydowały się na odwiedzenie jednego z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w kulturze amerykańskiej – domu z kultowego filmu "Kevin sam w domu".

To wydarzenie nie tylko pokazuje ich zamiłowanie do podróży, ale również ilustruje, jak muzyka disco polo łączy się z popularną kulturą, przekraczając granice i łącząc różne światy. Przebywając w USA, Żmijewska i Karpowicz-Zimecka nie tylko realizują swoje marzenia artystyczne, ale także spełniają osobiste pasje, odwiedzając miejsca, które są ikonami popkultury.

Zespół Topky, który zdobył serca fanów w Polsce, teraz podbija scenę międzynarodową. Ich trasa koncertowa po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie to nie lada wyzwanie i dowód na rosnącą popularność disco polo poza granicami kraju. Wizyta wokalistek pod domem z "Kevina sam w domu" to symbol ich sukcesu, ale też dowód na to, że polska muzyka rozrywkowa może skutecznie nawiązywać dialog z globalną kulturą.

Podczas trasy, oprócz występów, artystki z zespołu Topky mają okazję do spotkań z fanami, którzy kochają polskie brzmienia disco polo. To pokazuje, jak muzyka ta zyskuje międzynarodowe uznanie, a także jak ważna jest dla Polonii mieszkającej poza granicami kraju.

Reklama
Galeria zdjęć:
Plik Topky---USA-1.jpg
Plik Topky---USA-2.jpg
Reklama

Topky - Niebo

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Małgorzata Główka odświeża wielki Hit Disco Polo: 'Letni Wiatr' w nowej odsłonie
  2. PILNE! Krok od tragedii! Groźny wypadek wokalisty disco polo! Zderzenie z 300-kilogramowym łosiem! Zobaczcie zdjęcia z miejsca wypadku!
  3. "Nie liczy się nic" - nowy hit zespołu Topky podbija serca fanów i YouTube!
  4. Obejrzyj hitowe nagranie 'Musisz się starać'! Na scenie Defis i MiłyPan! | VIDEO
  5. Kultowy hit zespołu Boys w nowej odsłonie: 'A ja się bawię'
  6. Wielka impreza disco polo! Wakacyjny Koncert Gwiazd w Opolu 2024! Kto wystąpi, bilety!
  7. Romantyczne chwile na spacerze: Power Boy z partnerką Anitą w Warszawie!
  8. Agbe - królowa latino z nową produkcją! W teledysku legenda boksu Mariusz Wach

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie