2017-08-06T05:11:00+02:00 Agnieszka Aksamitowska feat. Tangonetta - Jestem wyjątkowa | PREMIERA https://disco-polo.info/uploads/news/2017/08/agnieszka-aksamitowska-feat-tangonetta-jestem-wyjatkowa-premiera-1501976290.png

Agnieszka Aksamitowska feat. Tangonetta - Jestem wyjątkowa | PREMIERA

Redakcja , 06 Sierpień 2017  05:11
Agnieszka Aksamitowska feat. Tangonetta - Jestem wyjątkowa | PREMIERA
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Dobrych damskich wokali w branży disco polo & dance nigdy za wiele. Agnieszka Aksamitowska feat. Tangonetta skradną Wasze serca? Polecamy nowość

Reklama

Jedna z tych nowości, która przyśpiesza bicie serca? 

Młoda, energiczna i niezwykle przebojowa wokalistka - Agnieszka Aksamitowska - wspólnie z grupą Tangonetta udostępniła w sieci swoją najnowszą produkcję, w której śmiało przyznaje "Jestem wyjątkowa".

Nadszedł czas na zmiany i wyznaczenie nowych szlaków w muzyce disco o czym przekonacie się już teraz tak jak obiecywałam ???? Jesteśmy pewni że będziecie usatysfakcjonowani naszym nowym utworem - napisała artystka.

Jest to już kolejna propozycja młodej wokalistki, która swój warsztat szkoliła m.in. podczas imprez okolicznościowych. To właśnie one - według wielu gwiazd disco polo - dają artystom szkołę życia przygotowującą do wielkich scen. 

Agnieszka Aksamitowska wspólnie z grupą Tangonetta zadbała o wakacyjną, aczkolwiek niebanalną scenerię, okraszoną ciekawym brzmieniem i wpadających w ucho tekstem. Ponadto zespół połączył discopolowe brzmienie ze skrzypcami. Hit? Oceńcie sami! 

Za realizację teledysku do wspomnianej nowości odpowiada ekipa Wokutuner media.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Daj to głośniej ujawniają tajemnicę nowego projektu! Fani czekali na to dwa lata!
  2. Gwiazdor disco polo zmienił strategię dalszej kariery za namową Marcina Millera?! Czekają nas wielkie niespodzianki?!
  3. To będzie nowy hit disco polo?! Jak tak dalej pójdzie artyści zbiją na tym fortunę?! VIDEO
  4. Gwiazdy disco polo spędziły czas na szpiegowaniu! Miały w tym niezwykły cel!
  5. Zaskakująca premiera! Marcin Miller (Boys) śpiewa po włosku! Artysta planuje podbić rynek muzyki Włoskiej?!
  6. Wyjątkowy duet w disco polo! Artyści podbiją tym utworem listy przebojów?! Fani zachwyceni!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama