2021-09-15T16:34:00+02:00 Adam Zdrójkowski w repertuarze disco polo! Aktor zaśpiewał wielki hit Radka Liszewskiego! Wyszło lepiej ni https://disco-polo.info/uploads/news/adam-zdrojkowski-w-repertuarze-disco-polo-wyszlo-genialniejpg.jpg

Adam Zdrójkowski w repertuarze disco polo! Aktor zaśpiewał wielki hit Radka Liszewskiego! Wyszło lepiej niż oryginał?!

Redakcja , 15 Wrzesień 2021  16:34

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Adam Zdrójkowski w repertuarze disco polo! Aktor zaśpiewał wielki hit Radka Liszewskiego! Wyszło lepiej niż oryginał?!
Źródło zdjęć: instagram.com/adam_zdrojkowski
Reklama

Brawurowe wykonanie wielkiego przeboju disco polo zachwyciło zarówno internautów, jak i srogie jury! Adam od Małgorzaty Walewskiej otrzymał najwyższą ocenę, czyli “10”

Reklama

Aktor wykonał jeden z największych hitów disco polo!

Zobacz również: Prześliczna artystka disco polo świętuje ogromny sukces w czerwonej mini! Wygląda zniewalająco!

Czy łatwo wcielić się w popularnego gwiazdora disco polo? Znany aktor przekonał się o tym na własnej skórze i wyszedł z tej sytuacji obronną ręką!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to popularny program telewizji Polsat, w którym znane osoby wcielają się w swoich muzycznych idoli i wykonują jeden z ich największych hitów. Kilka dni temu wystartowała 15 edycja uwielbianego show. Niespodzianek nie brakowało!

Reklama

Autorzy programu regularnie dbają o to, by jego uczestnicy nie mieli w życiu zbyt łatwo. Gwiazdy w parę godzin musza stać się kimś zupełnie innym, a to przecież nie jest taka prosta sprawa!

Jednym z bohaterów najnowszej edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jest słynny aktor, Adam Zdrójkowski. Artysta w pierwszym odcinku wcielił się w rolę Radka Liszewskiego z grupy Weekend! Tego nikt się nie spodziewał!

Utalentowany aktor zmierzł się z jednym z najpopularniejszych hitów Radka, czyli piosenką “Jesteś zarąbista”! Brawurowe wykonanie wielkiego przeboju disco polo zachwyciło zarówno internautów, jak i srogie jury! Adam od Małgorzaty Walewskiej otrzymał najwyższą ocenę, czyli “10”! To naprawdę uzdolniony artysta przed którym stoi wielka kariera muzyczna!

Reklama

Widzowie programu zostawili w sieci wiele komentarzy.

“Zdolny ten nasz Adaś i ma fajny głos”

“Zdecydowanie najlepszy w tym odcinku”

“Głos i charakteryzacja prawie jak u Radka Liszewskiego”

Zobacz również: Ta piosenka okaże się nowym hitem disco polo?! Taneczna premiera młodego artysty disco polo podbija sieć!

Wierni fani Radka Liszewskiego nie mają powodów do radości. Ich idol decyzją widzów zakończył swoją taneczną przygodę z popularnym programem “Dancing with the stars”. Pozostaje mieć nadzieję, że sympatyczny artysta już niedługo zaskoczy swoich sympatyków nowymi hitami! Będzie miał teraz przecież dużo więcej wolnego czasu!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Adam Zdrójkowski jako Radek Liszewski - Twoja Twarz Brzmi Znajomo
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. 7 milionów w dwa miesiące?! Magdalena Narożna z grupą Piękni i Młodzi udowodniła, że to możliwe! Fani gratulują!
  2. Mega śliczna gwiazdeczka disco polo zachwyca stylizacją w kolorze blue! Wygląda jak pani policjantka?!
  3. Śliczna gwiazda zespołu Szpilki odsłoniła piękne ciało! Spróbujcie oderwać wzrok od gwiazdy disco polo!
  4. Idealne ciało ślicznej gwiazdy disco polo! Fanom opadły szczęki!
  5. Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full zachwyciła zgrabnymi nogami! Przepiękna gwiazda disco polo - Nikola Dutkiewicz wygląda jak modelka!
  6. Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca idealną figurą! Ma na to niezawodną receptę!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami