Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz

Fisher - Jesteś jedna na świecie

Andre - Dama żegna Pana


Mig, Power Play, Weekend, Kordian i Exelent w Ocean Parku | VIDEO


Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama

Aranżacje

Koncert

Artyści po raz kolejny nie zawiedli i dali z siebie wszystko. Jak wyznali w prywatnej rozmowie z nami, Ocean Park zachwyca "Aż chce się wracać"

Reklama

Zwierzęta morskie w skali 1:1, żywe rekiny, wodospad, wirtualna rzeczywistość.. i artyści naszego rodzimego gatunku disco polo.

Po raz kolejny w Ocean Parku we Władysławowie odbyła się jedna z wielu hucznych imprez, na której prym wiodła muzyka disco polo & dance. 

tu jest magicznie, przyszłam już na kolejny koncert wspólnie z mężem, dziećmi i po raz kolejny bawię się doskonale. Nie wiedziałam, że we Władysławowie odbywają się takie fajne imprezy i są tak duże gwiazdy, które znałam z telewizji. Tutaj mogłam je poznać osobiście i każdemu polecam to miejsce - przyznała w rozmowie z nami pani Agata z województwa Świętokrzyskiego. 

Tego dnia tj. 1 sierpnia na scenie zaprezentowali się m.in. takie zespoły jak Mig, Power Play, Weekend, Kordian, Exelent oraz Gesek. Artyści po raz kolejny nie zawiedli i dali z siebie wszystko. Jak wyznali w prywatnej rozmowie z nami, Ocean Park zachwyca swą aktywnością i różnorodnością. Aż chce się wracać do Władysławowa.

Poniżej mamy dla Was relację z jednej z cyklu imprez. Było energetycznie

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama