Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz


Long i Junior ludźmi sukcesu? Ich kolejny projekt zbiera owocne plony!


Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne / materiały prasowe / facebook - Long & Junior
Reklama

Ogólna

Energii i charyzmy im nie brakuje. Dzięki swojej kreatywności grupa Long & Junior podbija rynek disco. Ich kolejny projekt zaowocował

Reklama

Panowie wielokrotnie w rozmowie z nami zdradzali, że gdy tylko dochodzi do jakiś małych nieporozumień to szybko o nich rozmawiają i rozwiewają wszelakie wątpliwości tak, aby atmosfera między nimi była „czysta”.

Dzięki temu już od ponad 15 lat działają w branży muzycznej i uzupełniają rynek disco polo & dance o kolejne, godne uwagi produkcje. Takie jak m.in. ich jesienna nowość z 2015 roku pt. "Bądź moją królową". Od dnia premiery klip do wspomnianej piosenki przekroczył 30 mln wyświetleń. Jest to niesamowity wynik, tym bardziej że konkurencja w branży jest duża. 

Jak widać, na formację Long & Junior nie ma mocnych. Panowie co rusz zaskakują czymś nowym i co ważne, ciekawym! Obecnie zespół dużo koncertuje, co nie oznacza, że nie pracują nad kolejną perełką. Kiedy jej premiera? Uzbrójcie się w cierpliwości. Smaczki w odpowiednim czasie pojawią się na łamach naszego serwisu

Klip do udostępnionej produkcji został zrealizowany na Śląsku. Dokładniej w katowickiej Pomarańczy oraz we wnętrzach Zamku w Siemianowicach Śląskich. Zdjęcia wykonała firma 9LiterFilmy.

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama