Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz


Braxton kręcił teledysk! "Będzie ok"?


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Zapowiedź

Artysta poleciał do Grecji, aby nakręcić teledysk do swojej produkcji. Nowość okaże się przebojem? Dowiemy się niebawem.

Reklama

Instagram, facebook i wiele innych serwisów społecznościowych obfituje ostatnio wieloma gorącymi fotkami z wakacji. Także wśród artystów disco polo jest wielu podróżników korzystających z uroków atrakcji i przyrody na całym świecie.

Grecja tego roku to kraj upodobany przez artystów Disco Polo. Tego poniedziałku bowiem do Aten wyruszył zespół Piękni i Młodzi. Grupa zaplanowała tam plener do swojego wideoklipu. Nie byłoby w tym nic zaskakującego gdyby nie fakt, że gdzieś w wysoko powietrzu mijali się pewnie ze znanym prezenterem Arkiem Braxtonem - bo tam bowiem przed tygodniem bawił się i pracował artysta. Wyspa Thassos, która należy do Grecji była celem podróży prezentera w którego karierze następują liczne - dobre zmiany. Innymi słowy Arek zachęca wszystkich do tego by śmiało stwierdzić, że „jest ok” a są to tytułowe słowa utworu który wzbudził ostatnimi czasy spore zainteresowanie.


Ponad tydzień temu prezenter uprzedził bowiem swoich kolegów i koleżankę z branży i wylądował na mitycznych wyspach Grecji. Limenaria to miasteczko w którym artysta zagościł w apartamencie w malowniczej scenerii egzotycznych palm, drzewek piniowych oraz rażącego po oczach kolorem turkusu morza.

Wszyscy znamy Arka oraz fakt, że jego temperament nie pozwala usiedzieć w miejscu, stąd wraz z przyjaciółmi i najbliższymi z którymi przebywał na wczasach częstym miejscem pobytu było miasto Limenas - stolica wyspy z malowniczymi uliczkami, morską promenadą i tawernami.


Każdy by pomyślał, że „taki to pożyje”. Nic bardziej mylnego. Wczasy, kąpiele morskie i słoneczne, regionalne potrawy i zwiedzanie to tylko jedna ze stron medalu.  Drugą natomiast okazała się praca nad częścią zdjęć do wideoklipu „Jest Ok”


Uroki egzotycznej wyspy z pewnością są strzałem w dziesiątkę przy takiej produkcji i taki też Artysta wykorzysta w swojej muzycznej produkcji. Nie wszystko co się działo na planie zdradza nam artysta.


„Chciałbym pozostawić dla widzów niespodziankę. Będzie to z pewnością po części pamiątka z wakacji ale na resztę trzeba chwilkę poczekać”- mówi Arek Braxton, wzbudzając tym samym i nasze zainteresowanie.

Przyjemne z pożytecznym. Jak to się stało?
A to bardzo proste. Aktywny i kontaktowy prezenter ma zwolenników wszędzie, także w Grecji. Tam pod koniec sezonu turystycznego na parkiet jednej z dyskotek trafił utwór „Jest Ok” Ku zadowoleniu miejscowego DJ’a pochodzącego z Polski utwór spotkał się z entuzjazmem i bardzo dobrą zabawą. Nie można było zareagować inaczej i zaproponować artysty tam gdzie cieszył się takim przyjęciem.


W podróż Prezenter zabrał najbliższych - małżonkę Edytę i syna Miłosza, oraz przyjaciół i tu ktoś kogo także znacie. Łukasz Worobel -artysta, tekściarz, wokalista (Ambu-Lans/ Floow) a przede wszystkim przyjaciel Arka jego rodziny i najbliższych.


Nie od dzisiaj obu artystom współpracuje się dobrze a więc i zabawa podczas takich wakacji musiała być przednia.

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

  • Jestem pełna podziwu Oskar Twojego talentu... z tego klipu można naprawdę wiele wyciągnąć , wiadomo że ująłes w nim mniej drastyczne historię od tej co Cie spotkała...nawet nie chce wiedziec jak mu...

  • Jestem pełna podziwu Oskar Twojego talentu... z tego klipu można naprawdę wiele wyciągnąć , wiadomo że ująłes w nim mniej drastyczne historię od tej co Cie spotkała...????nawet nie chce wiedziec ja...

  • Kamil ma już nową dziewczynę. Jeździ z nią na koncerty. Szkoda żony i dzieci.

  • Kurde jaka z nich piekna para

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo Śluby i wesela - Disco-Polo.info