Reklama


Reklama

'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!

2020-09-20T10:00:00+02:00 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/zolty-ananas-zyskal-drugie-zycie-wielki-przeboj-disco-polo-ponownie-podbija-siec-1600525464.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Formacja disco polo właśnie odświeżyła dawną produkcję pt. „Żółty Ananas”, modernizując ją, szczególnie w teledyskowym wymiarze

Reklama

W świecie disco polo, powstało mnóstwo przebojów, które zyskały nieśmiertelność. Wiele z nich śpiewamy i uwielbiamy do dziś. Artyści, którzy stworzyli hit ponadczasowy, mogą patrzeć w przyszłość z przekonaniem, że już zawsze pozostaną na muzycznym szczycie i w sercach swoich wiernych fanów.

Zobacz również: Piękne kobiety i ogień w disco polo! Zobaczcie najnowszą produkcję Menago pt. "Slowmo"

Krzysztof Rutkowski, to artysta, o którym świat disco polo nigdy nie zapomni. Chociaż nie ma go już z nami, to muzyka którą tworzył, zawsze już będzie grać w naszej duszy. Tym bardziej, że projekt o nazwie Tarzan Boy, który stworzył Krzysztof, wciąż funkcjonuje i ma się dobrze. Zespół właśnie odświeżył dawną produkcję pt. „Żółty Ananas”, modernizując ją, szczególnie w teledyskowym wymiarze. Jak brzmi ten utwór, wszyscy wiemy.

Zbytnie kombinowanie przy jego muzycznej charakterystyce, mogłoby okazać się zbrodnią i zniszczeniem tego, co przed laty, tak idealnie zostało stworzone.

Z nowym klipem, produkcja ma natomiast ogromne szanse powrócić z wielkim przytupem, na taneczne parkiety. „Żółty ananas, słodko miód...”, przed laty śpiewała cała Polska i ten śpiew, tak naprawdę nigdy do końca nie zamilkł. Gdzieś w głębi serca słuchaczy, pozostały kultowe nuty i słowa. Jesteśmy przekonani, że gdy na imprezie słychać „ananasowy hymn”, to parkiet się zapełnia.

Tarzan Boy słusznie „odkurzył” wieki przebój, dając mu szansę na drugie życie. A jak Wam podoba się „Żółty Ananas” w nowej wersji?

Zobacz również: Trudny czas dla pięknych artystek! Czy zespołowi disco polo uda się przetrwać?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Tajemnicza kobieta skradła serce wokaliście disco polo?! Poznajcie niezwykłą historię!
  2. Gwiazdor disco polo z wynikiem dodatnim. Wirus bezpardonowo wkroczył do branży disco polo!
  3. Tajemnicza 'randka' gwiazdora disco polo! Wiemy z kim spotkał się lider grupy Defis, Karol Zawrotniak!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.