Reklama
Polecamy


Reklama

Zobaczcie jako pierwsi nowość zespołu Kristars pt. 'Jeśli przestaniesz kochać'! To nowy hit disco polo?

2020-02-21T16:47:00+01:00 Zobaczcie jako pierwsi nowość zespołu Kristars pt. 'Jeśli przestaniesz kochać'! To nowy hit disco polo? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/kristars-jesli-przestaniesz-kochac-1582298779.jpg

ReklamaReklama


Premiera

Za zdjęcia do nowej produkcji odpowiedzialna jest firma Shotovani, a aranżacje wykonał producent muzyczny Paweł Szymczyk

Reklama

Zespół Kristars pochodzi z okolic Przasnysza. To swego rodzaju eksperci od dobrych imprez weselnych. W swoim repertuarze posiadają dużo utworów idealnie pasujących na tą jedyną przepiękną noc.

Zobacz również: Defis i Playboys razem! Popularni gwiazdorzy disco polo wydali właśnie nowość w duecie! Podbiją listy przebojów?!

Dziś do ich repertuaru dołączyła kolejna magiczna piosenka pt: „Jeśli przestaniesz kochać”  Utwór z pewnością ukaże się na parkietach wszystkich nadchodzących wesel oraz na listach przebojów.

Przyjemna melodyjna piosenka to gwarancja sukcesu dla zespołu Kristars? Wiele na to wskazuje, że nowość może mocno namieszać na rynku disco polo

Za zdjęcia do nowej produkcji odpowiedzialna jest firma Shotovani, a aranżacje wykonał producent muzyczny Paweł Szymczyk.

Posłuchajcie najnowszej propozycji od zespołu Kristars „Jeśli przestaniesz kochać”.

Zobacz również: Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.
  2. Doda inspiracją dla gwiazd disco polo?! Nowy numer hula w sieci! ZOBACZCIE VIDEO
  3. Dawid Narożny podbije rynek amerykański?! Zobaczcie wyjątkowe nagranie gwiazdora disco polo!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.