Reklama


Reklama

Zobaczcie jak wyglądał wykonawca zespołu Best jako dziecko (FOTO)

2015-09-01T10:29:07+02:00 Zobaczcie jak wyglądał wykonawca zespołu Best jako dziecko (FOTO) https://disco-polo.info/Upload/articles/

ReklamaReklama


Ogólna

1 września to dla wszystkich dzieci trudny dzień. Kończąc wakacje, muszą bardzo szybko odnaleźć się w nowej rzeczywistości jaką jest szkoła. Dla jednych to kontynuacja wcześniej rozpoczętej edukacji, dla innych początek najwspanialszych w życiu la...

Reklama

1 września to dla wszystkich dzieci trudny dzień. Kończąc wakacje, muszą bardzo szybko odnaleźć się w nowej rzeczywistości jaką jest szkoła. Dla jednych to kontynuacja wcześniej rozpoczętej edukacji, dla innych początek najwspanialszych w życiu lat, choć sami zainteresowani nie do końca są tego świadomi.

 

W związku z dzisiejszą inauguracją roku szkolnego , prezentujemy Wam zdjęcia założyciela zespołu Best – Dominika Napiórkowskiego. Fotografie są nietypowe, gdyż mamy możliwość zobaczyć jak wykonawca wyglądał jako dziecko.

 

Zobaczcie poniżej kilka zdjęć. Dla porównania ostatnie prezentuje Dominika „nieco” starszego.

 

Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia w pełnej rozdzielczości.

 

Best – Tylko Moja

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny odsłania karty wielkiego sukcesu! Wiemy, kto również stoi za powodzeniem nowej piosenki!
  2. Wokalista disco polo skazany na świetlaną przyszłość?! Zobaczcie jak sobie poradził w najnowszym projekcie!
  3. Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo w samych majtkach i staniku. Widok na fotelu zapiera dech w piersiach.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.