Reklama
Polecamy


Reklama

SUMMER NIGHT


Reklama

Reklama
Disco polo

Zespół ,,SUMMER NIGHT '' powstał w 2008 roku w Ełku. Założycielem , liderem , wokalistą oraz twórcą tekstów i muzyki jest Maciej Wawiórko. Do zespołu dołączyły tancerki : Aleksandra i Agnieszka , które wzbogacają koncerty układami tanecznymi. Grupa wylansowała do tej pory takie utowory jak : ,,Słodka jak landrynka'', ,,Moja żona'', ,,Ona taka jest'', ,,Zielone Oczy'', ,,List do Ciebie'' czy ,,Zakochałem się (coś mi odwaliło)'' .... W 2012 roku zespół wydał długo oczekiwaną debiutancką płytę pt: ,,Słodka jak landrynka '' na której znajduje się 14 utworów a płytę wydała białostocka firma fonograficzna GREEN STAR. Zespół zrealizował również teledyski do utworów : Słodka jak landrynka, Moja żona, Ona taka jest, Zakochałem się (coś mi odwaliło) i Polska domówka. Grupa Summer Night wystąpiła 28 lipca 2012 roku podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie, gdzie otrzymała nagrodę - statuetkę jako ,,DEBIUT ROKU 2012''. We wrześniu 2015 roku w sprzedaży ukazała się druga płyta zespołu pt ,,Zakochałem się'', wydana przez firmę Green Star Music. Zespół występował już na wielu koncertach relacjonowanych na żywo przez telewizję POLO TV. Teledyski zespołu oraz wywiady prezentowane są w różnych programach telewizyjnych m.in. w telewizji POLO TV, TV JARD, ITV czy TVR. Formacja SUMMER NIGHT miała przyjemność występować na jednej scenie z wieloma gwiazdami światowego formatu m.in Boney M, Vengaboys, Fun Factory, Jurij Szatunow, Snap czy Francesco Napoli.

Członkowie: Maciek, Monika, Magdalena, Klaudia

Social Media:
Facebook
Strona internetowa/YouTube

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.