Reklama
Polecamy


Reklama

Showman


Reklama

Reklama
Disco polo

SHOWMAN - to dwóch zabawnych jak i utalentowanych młodzieńców tworzących muzykę disco polo. Bracia Darek i Arek Leks założyli swój zespół w 2008 roku. Potrafią rozkręcić każdą imprezę, ludzie wręcz ich uwielbiają, a fanów wciąż przybywa z każdym ich występem. Darek to nie tylko świetny wokalista, ale także zdolny kompozytor tekstów i muzyki. Autorem wielu aranżacji jest fantastyczny z poczuciem humoru Arek. Jedna z piosenek, która znalazła się na listach Disco polo to popularna „Czika”, którą pokochali najmłodsi słuchacze jak i starsi. Ich teledyski tj. „Najcudowniejsza” czy „Hey maleńka” można zobaczyć w telewizji Disco Polo Music oraz VOX TV jak i usłyszeć w radiu Vox Fm lub w lokalnych stacjach Express Fm czy Radio Piekary. Zespół Showman występuje podczas przeróżnych koncertów, biesiad oraz festynów, a co więcej chłopaki rozkręcają ludzi podczas wesel. Bracia ciągle pracują nad nowymi utworami. Ich najnowszą piosenką jest „Słodka łobuziara” do której powstał teledysk.

Członkowie: Arek i Darek

Social Media:
Facebook
Strona internetowa/YouTube

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.