Reklama
Polecamy


Reklama

Mejk


Reklama

Reklama
Disco polo

Zespół współtworzony przez jedno z najsympatyczniejszych małżeństw w świecie muzyki disco polo & dance. Ona — Elwira — elegancka, taktowna, a zarazem ujmująca i nieokiełznana, On — Mariusz — dowcipny, porywający i błyskotliwy. Razem tworzą zespół MEJK, który już od ponad 15 lat sukcesywnie pnie się po szczeblach popularności. Twórcy kultowych hitów Leże w hamaku, Dla Ciebie, Tak nie musiało być, Sweet, Dotknij mnie, Męska Gra, Janek, Z apetytem, Graj dla mnie oraz najnowszego przeboju Tańczę z nim do rana. Znani i lubiani, przez wielu kochani. Na tle innych zespołów wyróżniają się niezwykłą charyzmą. Ich każdy występ to niezapomniane widowisko, w które zaangażowana jest również publiczność, z którą zespół podczas całego występu ma wyjątkowy kontakt.

Grają w klubach oraz na imprezach plenerowych w towarzystwie profesjonalnych tancerzy, którzy zachwycają swym kunsztem tanecznym tworząc wspólnie z Elwirą i Mariuszem fantastyczne i niezapomniane show. Zespół Mejk dba o to, by ich twórczość wprowadzała na rynek muzyki coś świeżego, ciekawego nierzadko bajecznego, a zarazem klasycznego, zatem nieodzownym elementem ich każdego koncertu są również precyzyjnie dobrane gadżety, wykorzystane w czasie występu. Mejk znany jest fanom z programu Kuchnia Polowa, w którym wokalistka — Elwira — jest prowadzącą oraz ze szklanego ekranu m.in. na antenie stacji telewizyjnej Polo Tv, Polsat, Tvn, Tv.disco TVR, Tele5 oraz 4Fun Tv. Festiwale, gale, koncerty klubowe, plenerowe, charytatywne. Zespół Mejk stawia przede wszystkim na jakość, która zadowoli niejednego konesera dobrego disco oraz fantastycznej i żywiołowej zabawy.

Członkowie: Elwira Mejk, Mariusz Brodzik

Social Media:
Facebook

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.