Reklama
Polecamy


Reklama

MAVERS


Reklama

Reklama
Disco polo

MAVERS to nazwa formacji z nurtu disco polo & dance. Grupę MAVERS powołał do życia wokalista i twórca utworów Mariusz Głodowski. Artysta pod nazwą MAVERS ma na swoim koncie takie utwory jak: „WYMARZONE CIAŁO”, „WYJĄTKOWA NIEZNAJOMA”. Numerem jeden jest oczywiście „ONA MA TO COŚ (strzał w dziesiątkę)”, za ten właśnie singiel zespół otrzymał platynową płytę w dniu 17 Maja 2017 roku. Mariuszowi podczas występów scenicznych towarzyszy sekcja instrumentalna. Artysta na początku swojej drogi muzycznej wielokrotnie występował jako support , teraz sam nadaje ton imprezie, na którą jest zapraszany. Zespół występuje w klubach, imprezach plenerowych organizowanych przez gminy i powiaty w całej Polsce. Do największych koncertów na których zespół występował należą między innymi: Disco Hit Festiwal Kobylnica, Disco Attack w Katowickim Spodku. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi teledyskami dostępnymi w serwisie You Tube.

Członkowie: Marius, Tomek, Tomek

Social Media:
Facebook
Strona internetowa/YouTube

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.