Reklama
Polecamy


Reklama

Keiti


Reklama

Reklama
Disco polo

Pod pseudonimem Keiti kryje się piękna i niezwykle utalentowana Kasia Pińska, nowa twarz w branży disco polo. Keiti od najmłodszych lat śpiewała często i chętnie. Już w przedszkolu występowała na przedstawieniach, a w szkole podstawowej z chęcią uczestniczyła w śpiewanych akademiach. W domu ćwiczyła śpiew bardzo klasycznie, śpiewając do dezodorantu w rytm swoich ulubionych piosenek. Później w jej życiu pojawił się taniec, w którym osiągnęła wiele sukcesów. Jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski w tańcu nowoczesnym oraz trenerkę sexy dance. Posiada również międzynarodową klasę taneczną S w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Taniec i śpiew tworzą u Keitii prawdziwą mieszankę, która wybucha podczas każdego występu na scenie. Management i koncerty: tel: 502 303 137 keiti.oficjalny@gmail.com

Członkowie: Keiti

Social Media:
Facebook
Strona internetowa/YouTube

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.