2021-05-01T07:30:00+02:00 Zenon Martyniuk (Akcent) na szczycie popularności! To od tych piosenek zaczęła się jego wielka kariera! https://disco-polo.info/uploads/news/magiczna-podroz-w-czasie-z-zenkiem-martyniukiem-czy-znasz-te-hityjpg.jpg

Zenon Martyniuk (Akcent) na szczycie popularności! To od tych piosenek zaczęła się jego wielka kariera!

Redakcja , 01 Maj 2021  07:30
Zenon Martyniuk (Akcent) na szczycie popularności! To od tych piosenek zaczęła się jego wielka kariera!
Źródło zdjęć: fot. Polsat

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Zenek Martyniuk swoją przygodę z grupą Akcent rozpoczął w 1989 roku. Przez ten czas artysta nagrał 16 płyt, które sprzedały się w milionach egzemplarzy

Reklama

Zdaje się, że twórczość Zenka Martyniuka powinna znać już cała Polska. Od czasu słynnego hitu o “oczach zielonych”, artysta jest jednym z najpopularniejszych artystów disco polo.

Zobacz również: Wielki gest popularnego gwiazdora disco polo! Artysta oddał przedmiot, który wylicytował za duże pieniądze!

Założymy się, że są wśród Was osoby, które nie pamiętają, lub nie znają początkowej dyskografii Zenka Martyniuka. Przecież te kawałki mają już prawie 30 lat! Naprawdę warto szybko nadrobić zaległości, tym bardziej, że teraz jest ku temu niebywała okazja!

Na kanale Zenka pojawił się nie lada kąsek dla fanów artysty! Jest nim niesamowita składanka hitów  Martyniuka, z początków jego kariery! Znajdziemy tu takie perełki jak “Mała ooo”, “Hej Ty”, “Żegnaj mała”, “Ostatni most”, czy “Dajcie mi gitarę”. To oczywiście nie wszystkie utwory zawarte w tej składance, bowiem całość trwa ponad 90 minut!

Te piosenki przywołują wspomnienia! Warto przypomnieć, że Zenek Martyniuk swoją przygodę z Akcentem rozpoczął w 1989 roku. Przez ten czas artysta nagrał 16 płyt, które sprzedały się w milionach egzemplarzy!

Po takiej dawce hitów Zenka, niejeden z Was może teraz pisać maturę ze znajomości twórczości naszego narodowego wieszcza. Piątka murowana!

Zobacz również: Playboys i MiłyPan we wspólnej produkcji pt.'Ideały'! Ta nowość zmiażdży konkurencję w świecie disco polo?!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Zenon Martyniuk - początki zespołu Akcent
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Zespół Classic przypomniał znany biesiadny hit! Fani disco polo pod wrażeniem! Artyści podbijają internet!
  2. Prześliczna wokalistka disco polo pozuje w ponętnym bikini! W sieci już dawno nie było tak gorąco!
  3. Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) rzuciła wszystkich na kolana. Królowa disco polo zachwyca sukienką z dużym dekoltem!
  4. Playboys i MiłyPan we wspólnej produkcji pt.'Ideały'! Ta nowość zmiażdży konkurencję w świecie disco polo?!
  5. Fani Marcina Millera Boys uronili łzy! To co zrobił właśnie gwiazdor disco polo wzruszyło wielu Polaków!
  6. Co za bikini! Śliczna wokalistka disco polo relaksuje się na plaży! Gwiazda rozpoczęła urlop!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami