Reklama
Polecamy


Reklama

Zdjęcia z planu teledysku Jorrgus’a pt. „Piękna nieznajoma”

2017-01-25T14:47:36+01:00 Zdjęcia z planu teledysku Jorrgus’a pt. „Piękna nieznajoma” https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/01/Zdjęcia-z-planu-teledysku-Jorrgusa-pt.-Piękna-nieznajoma.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Jorrgus po krótkich wakacjach wraca do ciężkiej pracy. Oprócz koncertów, które pochłaniają bardzo dużo czasu, zespół Jorrgus musiał znaleźć czas na zdjęcia do nowej propozycji.   Teledysk powstaje do premierowej piosenki pt. „Piękna nie...

Reklama

Jorrgus po krótkich wakacjach wraca do ciężkiej pracy. Oprócz koncertów, które pochłaniają bardzo dużo czasu, zespół Jorrgus musiał znaleźć czas na zdjęcia do nowej propozycji.

 

Teledysk powstaje do premierowej piosenki pt. „Piękna nieznajoma”. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, będzie to jeszcze lepszy utwór niż „Będziesz moja”, czy „Niebezpieczna”, a to może oznaczać jedno hit roku 2017? To potwierdzą fani w ciągu kilku tygodni od dnia premiery.  

 

W klipie nie zabraknie lidera formacji Jorrgus – Jurka, który jak możecie sami zobaczyć ma dość ciekawą kreację. W teledysku zobaczymy również Paulę Zajkowską Miss Eurovision International 2013.

 

Więcej szczegółów na temat „Pięknej nieznajomej” podamy za jakiś czas na łamach disco-polo.info, a tymczasem zapraszamy do zobaczenia zdjęć z planu teledysku.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!
  2. Intymne zdjęcia piosenkarki disco polo. Gwiazda pozuje w staniku!
  3. Zjawiskowa Emilka z Daj to Głośniej przeszła metamorfozę! Gwiazda disco polo wygląda obłędnie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.