Reklama
Polecamy


Reklama

Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa w disco polo!

2016-10-31T18:45:21+01:00 Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa w disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/10/Zawiadomienie-o-popełnieniu-przestępstwa-w-disco-polo.jpg

Reklama


Reklama

Ogólna

Po raz kolejny w świecie disco polo pojawiła się dość niepokojąca informacja. Do naszej redakcji dotarła informacja, że wobec jednej ze znanych osób w branży został złożony pozew zbiorowy. Dotyczy on uzyskania korzyści majątkowej niezgodnie z praw...

Reklama

Po raz kolejny w świecie disco polo pojawiła się dość niepokojąca informacja. Do naszej redakcji dotarła informacja, że wobec jednej ze znanych osób w branży został złożony pozew zbiorowy. Dotyczy on uzyskania korzyści majątkowej niezgodnie z prawem. Art. 286. § 1. „Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.”

 

Sprawa jest rozwojowa i na tę chwilę nie ma dokładnych informacji na temat całej sytuacji. Mając na uwadze brak konkretnych dowodów nasza redakcja postanowiła nie publikować dokładnej informacji na temat kogo sprawa dotyczy.

 

Poniżej prezentujemy Wam skan dokumentu, który dotyczy całej sprawy.

 

 

 

Reklama

Zobacz również

  1. Zaskakująca stylizacja Magdy Narożnej! Fani oczarowani wokalistką disco polo!
  2. Gorąca nowość od Top Girls pt. "Nie jestem taka" oczaruje rynek disco polo?! | VIDEO
  3. Wokalista bał się, że to zawał! Krok od wielkiego niebezpieczeństwa


Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Zobacz również

Reklama

Reklama
Zobacz nasz kanał na YT

Facebook

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.