Reklama


Reklama

Zaproszenie na walentynkowe gale z muzyką disco polo

2015-02-10T07:00:09+01:00 Zaproszenie na walentynkowe gale z muzyką disco polo https://disco-polo.info/Upload/articles/2015/02/page.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Walentynkowe zabawy z muzyką disco polo rozpoczną się już w dniu 13 lutego 2015 roku.   Na sam początek warto raz jeszcze zaprosić osoby mieszkające na stałe w Wielkiej Brytanii do londyńskiego klubu Indiago, gdzie wystąpi zespoły Boys, Jorrg...

Reklama

Walentynkowe zabawy z muzyką disco polo rozpoczną się już w dniu 13 lutego 2015 roku.

 

Na sam początek warto raz jeszcze zaprosić osoby mieszkające na stałe w Wielkiej Brytanii do londyńskiego klubu Indiago, gdzie wystąpi zespoły Boys, Jorrgus oraz Weekend.

 

Już w Polsce w dwóch klubach w tym dniu będzie można świętować dzień Św. Walentego z muzyką disco polo. Tymi klubami są Viva w Rybnie oraz Banderoza w Witonii. W obu klubach wystąpią te same zespoły tzn. Playboys, Rokets, Slavers oraz Spike.

 

W same Walentynki czyli 14 lutego 2015 roku będzie można się pobawić na dwóch większych galach organizowanych w dwóch różnych częściach Polski przez dwie różne telewizje.

W Gdyni, w tamtejszej hali Gdynia Arena pod patronatem telewizji Polo TV zagrają takie zespoły jak: After Party, Andre, Coolers, Freaky Boys, Piękni i Młodzi, Power Play oraz Stereo. Gwiazdą wieczoru miał być zespół Akcent, jednak ze względu na pobyt Zenka Martyniuka w szpitalu (redakcja disco-polo.info życzy Zenkowi szybkiego powrotu do zdrowia) występ tej formacji został odwołany. W jego miejsce pojawi się grupa Boys.

 

W Kielcach zaś w tamtejszej Hali Widowiskowo- Sportowej MOSiR pod patronatem telewizji TV Disco zagrają m.in. takie zespoły jak: Baciary, Bogdan Borowski (ex- Milano), Braxton, Marcin Siegieńczuk, MIG, Mix Dance oraz Mr. Sebii.

 

A komu byłoby jeszcze dość koncertów ten może się wybrać w dniu 15 lutego 2015 roku do Łącka (koło Płocka) na Walentynkowy Koncert Serce dla Jasia podczas którego wystąpią w tamtejszej Hali Sportowej: Andre, Bayer Full, Cliver, MIG, Piękni i Młodzi oraz Voyager.

 

Na wszystkie te imprezy bardzo serdecznie zapraszamy!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielki przebój Zenka Martyniuka Akcent trafił właśnie do sieci w nowej odsłonie!
  2. Wokalistka disco polo odsłoniła dekolt! Artystka śmiało skupia uwagę na piersiach!
  3. Szykuje się wielka rewolucja! Nowy krążek Sławomira zawojuje rynkiem muzycznym?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.