Reklama
Polecamy


Reklama

Zapowiedź: Jorrgus – Twój jeden szept | FOTO

2016-08-08T18:11:48+02:00 Zapowiedź: Jorrgus – Twój jeden szept | FOTO https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/08/Jorrgus-Twoj-jeden-szept-4-1.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Grupa Jorrgus od dłuższego czasu konsekwentnie stawia na profesjonalizm przy tworzeniu nowych utworów. Dzięki temu stają się w gatunku disco polo charakterystyczne i niesztampowe.   Czy podobnie będzie z ostródzką propozycją zatytułowaną R...

Reklama

Grupa Jorrgus od dłuższego czasu konsekwentnie stawia na profesjonalizm przy tworzeniu nowych utworów. Dzięki temu stają się w gatunku disco polo charakterystyczne i niesztampowe.

 

Czy podobnie będzie z ostródzką propozycją zatytułowaną „Twój jeden szept”? Przekonamy się już niedługo. Na razie wiemy, że został zrealizowany teledysk do wspomnianej wyżej piosenki. Za zdjęcia odpowiedzialna jest firma Respect Media.

 

Zapraszamy zatem do oczekiwania oficjalnej premiery produkcji Jorrgus, a w międzyczasie zapraszamy także do obejrzenia fotorelacji z planu klipu. 

 

Kliknij w zdjęcie, aby zobaczyć je w pełnej rozdzielczości.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!
  2. Miłość w disco polo ma się świetnie! Niezwykle romantyczny utwór trafił do sieci! Czy piosenka podbije listy przebojów?!
  3. Wokalista disco polo nie przebiera w słowach 'Wpuścili chama na salony'!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.