Reklama


Reklama

'Zacznij żyć vabank' - śpiewają! Grupa disco polo w premierowej produkcji "Zabawy Czas" | PREMIERA

2019-03-03T15:46:00+01:00 'Zacznij żyć vabank' - śpiewają! Grupa disco polo w premierowej produkcji "Zabawy Czas" | PREMIERA https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/zacznij-zyc-vabank-spiewaja-grupa-disco-polo-w-premierowej-produkcji-zabawy-czas-premiera-1550751805.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Motywujący przekaz i taneczne brzmienie, formacja disco polo Zorka udostępniła swoim fanom produkcję pt. "Zabawy czas"

Reklama

Energia, szaleństwo, super zabawa - tak zespół podpisał trailer swojej najnowszej produkcji, która jest już dostępna w całości na ich oficjalnym kanale.Formacja Zorka przy realizacji swojej nowej produkcji postanowiła zaufać profesjonalistom.

Za słowa i muzykę nowej piosenki pt. "Zacznij żyć" odpowiada Jan Korniluk, natomiast za aranżację Robert Balcerzak (Rstudio), a za obróbkę wokalu i mastering : Andrzej Jorsz (Jorsh & Studio)

Każdy dzień to znak, sam coś zrobić masz - bo już drugi raz szansy nie da czas. Życie krótko trwa, zacznij żyć vabank Tylko wtedy poznasz jego najprawdziwszy smak... śpiewa zespół w swojej nowej piosence, do której realizacją teledysku zajął się Adrian Ławreszuk

Czy propozycja pt. "Zabawy czas" stanie się kolejnym discopolowym hitem? Przesłuchajcie jak brzmi całość

Zobacz również: Emilia z Daj To Głośniej w wyjątkowej sesji! Nogi miękną po obejrzeniu tych gorących zdjęć!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny znów na ustach wszystkich! Tym razem chodzi o nietypowy utwór!
  2. Tajemnicza 'randka' gwiazdora disco polo! Wiemy z kim spotkał się lider grupy Defis, Karol Zawrotniak!
  3. Gwiazdor disco polo przewartościował swoje życie! Artysta ostro przystopował!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.