Reklama
Polecamy


Reklama

Wiemy kto wystąpi na Roztańczony PGE Narodowy 2017!

2017-04-06T17:09:08+02:00 Wiemy kto wystąpi na Roztańczony PGE Narodowy 2017! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/04/Roztańczony-PGE-Narodowy-disco-polo-2017.jpg

ReklamaReklama


Koncert

Jeszcze przed świętami na disco-polo.info mogliście przeczytać o tym, że 23 września 2017 roku odbędzie się druga edycja „Roztańczony PGE Narodowy”. W styczniu pojawiła się informacja, że pierwszym zespołem, który pojawi się na Roztańczonym PGE Na...

Reklama

Jeszcze przed świętami na disco-polo.info mogliście przeczytać o tym, że 23 września 2017 roku odbędzie się druga edycja „Roztańczony PGE Narodowy”. W styczniu pojawiła się informacja, że pierwszym zespołem, który pojawi się na Roztańczonym PGE Narodowym będzie król muzyki disco polo, czyli Zenon Martyniuk. Na początku marca br  do listy wykonawców dołączyły zespoły: After Party, Long & Junior oraz rodzeństwo Gwiazdowskich czyli formacja Mig, która poinformowała na swoim fanpage’u:

 

Dziś byliśmy obecni na PGE Narodowy, gdzie nagrywaliśmy materiały pod imprezę Roztańczony PGE Narodowy, która odbędzie się 23 września :)”

 

 

Dziś już wiadomo, że do tego zacnego grona dołączyli kolejni artyści.

 

Mamy zaszczyt ogłosić, że do grona zespołów, które wystąpią 23 września na imprezie Roztańczony PGE Narodowy 2017 dołączają:BOYS, WEEKEND, Zespół Mig, Zespół Muzyczny DEFIS, Zespół After Party, Long & Junior, Jorrgus, Exaited, TOP GIRLS ,Extazy, Milano. „ – pojawił się wpis na oficjalnym fanpage’u wydarzenia Roztańczony PGE Narodowy.

 

Wszystko wskazuje na to, że po raz kolejny na PGE Narodowym pojawią się największe gwiazdy naszego rodzimego gatunku.

 

materiał video, który przybliży Wam nieco spotkanie z I edycją tej jakże prestiżowej imprezy

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo kusi dekoltem do pasa! Internet zalały zdjęcia z wakacji!
  2. Seksowna gwiazda disco polo pozuje do zdjęć w stroju kąpielowym!
  3. Sto lat Młodej Parze! Popularny wokalista disco polo wziął ślub! Zobaczcie PIĘKNE ZDJĘCIA!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.