Reklama


Reklama

Wielki przełom w karierze gwiazdy disco polo! Edyta Folwarska podjęła współpracę z agentką, która stoi za sukcesem Blanki Lipińskiej

2020-10-16T15:49:00+02:00 Wielki przełom w karierze gwiazdy disco polo! Edyta Folwarska podjęła współpracę z agentką, która stoi za sukcesem Blanki Lipińskiej https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/gwiazda-disco-polo-podkradla-osobe-odpowiedzialna-za-sukces-blanki-lipinskiej-1602706334.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/edyta.folwarska/
Reklama


Życie gwiazd

Marta Kordyl zrezygnowała ze współpracy z Blanką, a całą swoją wydawniczą siłę, postanowiła skupić na artystce z branży disco polo.

Reklama

Jak już doskonale wiemy, sława i wielkość gatunku disco polo oraz jego wykonawców, wykracza daleko poza horyzont stricte taneczny. Artyści są zapraszani do najpopularniejszych programów telewizyjnych, prowadzą zajęcia fitness, czy tak jak w przypadku Edyty Folwarskiej - piszą książki.

Zobacz również: Wokalistki zespołu Top Girls prześladowane przez natrętów! To co robili, wzbudza oburzenie!

I to właśnie najpopularniejszej prezenterce disco polo, chcemy poświęcić więcej czasu. Edyta Folwarska nie pozostawiła swojej przyszłości jedynie w rękach muzyki tanecznej i postanowiła poświęcić się sztuce piśmienniczej. Jakiś czas temu gwiazda wydała książkę pt. „Zbiór Miłości niechcianych”, a później kolejną ze składowych, zapowiadanej trylogii, „Wszyscy Moi Mężczyźni”.

Obie produkcje osiągnęły olbrzymi sukces, który pociągnął za sobą kolejne powodzenia. Prezenterka właśnie poinformowała na swoim profilu, o zawartej współpracy z Martą Kordyl, agentką, która stoi za sukcesem Blanki Lipińskiej. Marta Kordyl zrezygnowała ze współpracy z Blanką, a całą swoją wydawniczą siłę, postanowiła skupić na artystce z branży disco polo.

To doskonała wróżba i świetny prognostyk dla dalszej, pisarskiej kariery Folwarskiej. Czytaliście obie powieści słynnej dziennikarki ze świata muzyki tanecznej?

Zobacz również: Tak to się robi! Dawid Narożny w wyjątkowy sposób wyznał miłość swojej ukochanej!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. „Przykumaj te kocie ruchy” discopolowym hitem w sieci?! Internauci już komentują!
  2. Dawid Narożny znów na ustach wszystkich! Tym razem chodzi o nietypowy utwór!
  3. Zenon Martyniuk na ostatniej prostej! Król disco polo przygotował nowość! Fani zachwyceni!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.