Reklama


Reklama

"Weselicho" grupy Milano wielkim hitem disco polo?! Zobaczcie materiał!

2019-01-31T15:29:00+01:00 "Weselicho" grupy Milano wielkim hitem disco polo?! Zobaczcie materiał! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/01/weselicho-grupy-milano-wielkim-hitem-disco-polo-zobaczcie-material-1548782543.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Formacja Milano nie spoczywa na laurach. Po niedawnej premierze 'Największe serce' grupa przygotowała dla swoich fanów kolejną nowość

Reklama

Twórcy hitów takich jak "Baśka Barbara", "Serce to nie sługa" czy "Lampa Alladyna" przygotowali dla swoich fanów kolejną nowość. Jest nią premierowa piosenka "Weselicho" do której zespół Milano nagrał również teledysk. 

'WESELICHO' MILANO

Muzyka disco polo od wielu lat zyskuje coraz większą popularność. Na zainteresowanie tym gatunkiem wpływa twórczość wielu artystów, w tym zespołu Milano. Mirosław Trzciński tak jak obiecał tchnął w grupę nowego ducha tworząc nie tylko energetyczne produkcje, ale również nastrojowe ballady. 

Lada moment w sieci pojawi się propozycja pt. Weselicho, do której zdjęcia zostały zrealizowane już jakiś czas temu. Nie zdradzając najlepszych smaczków nowości, możemy Was zapewnić, że będzie nie tylko energetycznie, ale również melodyjnie. 

Zobacz również: Wokalista disco polo w kwiecistym garniturze! Stylizacja robi piorunujące wrażenie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Skoczna nowość disco polo od grupy LaMaro! Czy utwór stanie się hitem jesieni?
  2. Gorąca Grażyna z zespołu disco polo! Trzyminutowy spektakl ironii, sarkazmu i świetnego humoru!
  3. Królowa Życia przyłapana na zabawie w rytmach disco polo! Rozebrana Dagmara Kaźmierska hitem internetu?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.