Reklama
Polecamy


Reklama

'We dwoje odlecimy' - młodość atakuje świat disco polo! Genialna premiera jest już dostępna!

2020-04-02T17:45:00+02:00 'We dwoje odlecimy' - młodość atakuje świat disco polo! Genialna premiera jest już dostępna! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/we-dwoje-odlecimy-mlodosc-atakuje-swiat-disco-polo-genialna-premiera-dostepna-1585842141.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Zobaczcie nowość jako pierwsi! Młodzi artyści disco polo podbijają rynek muzyczny

Reklama

Młodość rządzi się swoimi prawami, dlatego starzy wyjadacze w świecie disco polo muszą mieć się na baczności! Niezwykły duet zaatakował branżę muzyczną bardzo ciekawą propozycją.

Zobacz również: Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!

DiscoBoys oraz Menelaos postanowili połączyć siły i stworzyli wspólną propozycję pt. "Języki obce". Niezwykle melodyjna i wpadająca w ucho produkcja może mocno namieszać na rynku muzyki disco polo.

Ja dobrze wiemy zespół Discoboys i Menelaos żyją jak jedna rodzina. Panowie postanowili połączyć teraz swoje siły. Teledysk powstał przy pomocy niezawodnej firmy Allinteractive Films.

"Utwór pt. "Języki obce" posiada bardzo dwuznaczny tekst. Początek refrenu zaczyna się słowami "Ja jestem dużym chłopcem i znam języki obce wiec możemy sami sobie odpowiedzieć o jakie języki chodzi" - podkreśla nam Kamil Kossakowski.

Zobaczcie koniecznie jak prezentuje się całość. Czy nowość od chłopaków podbije świat disco polo?

Oceńcie sami.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Miłość w disco polo ma się świetnie! Niezwykle romantyczny utwór trafił do sieci! Czy piosenka podbije listy przebojów?!
  2. Zmysłowa modelka w produkcji disco polo! Nowość Lucas.M podbije listy przebojów?!
  3. Marcin Miller (BOYS) otrzymał list z Japonii! Jego treść wzbudza wiele emocji!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.