Reklama
Polecamy


Reklama

W marcu premiera płyty Extazy!

2016-02-25T17:02:07+01:00 W marcu premiera płyty Extazy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2015/05/extazy-nektar-z-banana1.png

ReklamaReklama


Ogólna

Krążek formacji Extazy będzie nosił tytuł „Wyśniona” i wydany zostanie nakładem legendarnej już firmy Green Star.   Będzie to trzecia płyta w dorobku Kamila Chludzińskiego i znajdą się na niej mające status hitu utwory „Tylk...

Reklama

Krążek formacji Extazy będzie nosił tytuł „Wyśniona” i wydany zostanie nakładem legendarnej już firmy Green Star.

 

Będzie to trzecia płyta w dorobku Kamila Chludzińskiego i znajdą się na niej mające status hitu utwory „Tylko moja dziewczyna”, „Balujemy dziś w domu”, „Jesteś moją wyśnioną” czy „W oczach niebo” nagrany w duecie z Marcinem Millerem z formacji Boys.

 

Prócz nich album będzie zawierał rzecz jasna inne produkcje, które mogą stać się kolejnymi przebojami.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!
  2. Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV!
  3. Gwiazda disco polo w ubraniach po rodzicach i torebce prababci! Wokalistka kradnie show!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.