Reklama
Polecamy


Reklama

,,Umów się ze mną” | Boyfriend szuka królewny

2016-11-19T09:05:20+01:00 ,,Umów się ze mną” | Boyfriend szuka królewny https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/11/Boyfriend-Umów-się-ze-mną-2.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Piotr Biedrzycki rozpoczął nowy projekt muzyczny pod nazwą Boyfriend i zadebiutował we wrześniu utworem pt. ,,Dziewczyna ta”. Wideoklip jak dotąd obejrzało w serwisie YouTube blisko milion razy.   Już niebawem Piotr do swojej biblioteki...

Reklama

Piotr Biedrzycki rozpoczął nowy projekt muzyczny pod nazwą Boyfriend i zadebiutował we wrześniu utworem pt. ,,Dziewczyna ta”. Wideoklip jak dotąd obejrzało w serwisie YouTube blisko milion razy.

 

Już niebawem Piotr do swojej biblioteki muzycznej dołączy kolejny klip do piosenki pt. ,,Umów się ze mną”. O czym będzie utwór? Jak się dowiedzieliśmy ,,utwór jest o kobiecie, opalonej blondynce, która mnie oczarowała” – zdradził wokalista.

 

Czyżby Boyfreind szukał królewny? Zdaje się, że tak, bo uchylając Wam rąbka tajemnicy w tekście na pewno pojawią się te trzy słowa: ,,Będziesz moją królewną”.

 

Zatem zapraszamy już 24 listopada na godzinę 17:00, bo właśnie wtedy pojawi się premierowy teledysk zespołu BoyFriend pt. ,,Umów się ze mną”. Gorąco polecamy. Przypominamy również debiutancki klip ,,Dziewczyna ta”.

 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zakochana Magda Narożna w objęciach ukochanego! Wokalistka disco polo nie kryje się z miłością!
  2. Uwielbiana Magda Narożna Piękni i Młodzi znów kusi ciałem! Wokalistka odsłoniła zgrabne uda!
  3. Uwielbiana gwiazda disco polo, pozuje w odważnym stroju. Prysznic w kadrze dodaje jej pikanterii!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.