Reklama
Polecamy


Reklama

Uczestnik polsatowskiego show i gwiazdy Tik Tok'a! Czyżby najgorętsza premiera roku w disco polo?

2019-07-19T13:16:00+02:00 Uczestnik polsatowskiego show i gwiazdy Tik Tok'a! Czyżby najgorętsza premiera roku w disco polo? https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/uczestniczk-polsatowskiego-show-i-gwiazdy-tik-toka-czyzby-najgoretsza-premiera-roku-w-disco-polo-1563533019.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Trzeba przyznać, że „Ulubiony film” ma szanse zostać okrzyknięty numerem roku.

Reklama

Gwiazdor muzyki disco polo oraz telewizji Polsat i popularne osoby z Tik Tok'a to przepis na sukces w świecie disco polo?

Zobacz również: Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!

Maciej Kuśmierz jest już po nagraniach do najnowszej piosenki zatytułowanej „Ulubiony film”. Po jego Marylin Monroe, która poszła na rekord, można spodziewać się wszystkiego, co najlepsze. Tego wokalisty disco polo nie trzeba nikomu przestawiać. Każdy, szanujący się fan słyszał, przynajmniej raz jeden z jego utworów, które biją rekordy wyświetleń w serwisie YouTube.

Nowa piosenka od zespołu Maczo została zatytułowana” Ulubiony film". To zdecydowanie lekki i przyjemny utwór, idealne na wakacje. Od samego początku swoimi brzmieniami pozwoli przenieść każdego w beztroski i pełen koloru czas, nawet w te gorsze dni.

Co ciekawe, teledysk został nagrany w miejscach, w których najczęściej spędzamy swój wolny czas podczas urlopu.

Do takich obrazków zawsze chętnie wracamy. Szczególnie jesienią czy mroźną zima, przy kubku herbaty. Warto podkreślić, że przy tworzeniu klipu, było zaangażowanych wielu ludzi, którzy pomogli uniknąć niepotrzebnego zamieszania. Za realizacje teledysku odpowiada firma Szfagier filmuje.

W teledysku główną rolę odegrała Patrycja Widera, którą bez wątpienia możecie kojarzyć z aplikacji Tik Tok. Jestem o tym wręcz przekonany! Śledzi ją tam ponad 1.100.000 fanów. Przecież to jest niesamowity wynik. Na planie zdjęciowym pojawiła się ze swoją koleżanką Izabelą Zabielską, która radzi sobie w internetowym świecie równie dobrze.

Trzeba przyznać, że „Ulubiony film” ma szanse zostać okrzyknięty numerem roku. Czyżby szykowała się konkurencja dla Maćka „Marylin Monroe”?. Dodajmy, że premiera piosenki jest zaplanowana na 2 sierpnia.

Zobacz również: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach całej Polski! Gwiazda zrzuciła stanik i zapozowała topless! | Nowe zdjęcia

Kto nie może się doczekać?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo nie ma czasu na sen! Gwiazda wzięła udział w pieszej pielgrzymce!
  2. Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!
  3. Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.