Reklama


Reklama

„Ty mnie kręcisz jak Karuzela” - gorąca premiera disco polo od Joker'a

2019-09-25T17:55:00+02:00 „Ty mnie kręcisz jak Karuzela” - gorąca premiera disco polo od Joker'a https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/ty-mnie-krecisz-jak-karuzela-goraca-premiera-disco-polo-od-jokera-1569425262.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Zobaczcie nowość jako pierwsi!

Reklama

Jedna z najciekawszych premier w świecie disco polo wreszcie jest dostępna! Popularny Joker, a tak naprawdę Piotr Koczocik przy współpracy z Sequencem zaprezentował nowość, która może oczarować fanów muzyki tanecznej.

Zobacz również: Zjawiskowo piękna gwiazdeczka disco polo wygląda jak kocica! Zadziorna publikacja oczarowała całą Polskę!

Nowa propozycja od pt. "Karuzela" to bardzo ciekawa produkcja od Piotrka i Kamila. Panowie postarali się przygotować taką piosenkę, która podbije serca wszystkich fanów disco polo i nie tylko.

Barwny teledysk, który został zrealizowany przez firmę Faster Media to idealne połączenie obrazu oraz bardzo dobrej muzyki. W klipie główne role odegrała znana para TikTokerów Krystian Ziętkowski oraz Ula Woźniak.

Całość prezentuje się niezwykle ciekawie i może mocno namieszać na rynku disco polo.

Zobacz również: Zjawiskowo piękna gwiazdeczka disco polo wygląda jak kocica! Zadziorna publikacja oczarowała całą Polskę!

Zapraszamy do oglądania i oceny nowości pt. "Karuzela".

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Disco Polo w cygańskich klimatach podbija sieć! Czy to nowy przebój muzyki tanecznej?!
  2. Wokalistka disco polo weszła w bikini do lodowatej wody! Odważne zdjęcia trafiły do sieci!
  3. Wokalistka disco polo żadnej pracy się nie boi! Gwiazda opublikowała w sieci zaskakujące zdjęcie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.