Reklama


Reklama

Tragedia: Biesiady Leśna Iława spłonęły!

2016-07-30T15:40:44+02:00 Tragedia: Biesiady Leśna Iława spłonęły! https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/07/Tragedia-Biesiady-Leśne-Iława-spłonęły.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Od jakiegoś czasu w Iławie odbywały się imprezy z muzyką disco polo pod namiotem. Takich miejsc na terenie naszego kraju jest coraz więcej, jednak niestety w Iławie miejsce zostało zniszczone przez ogień. Namiot pod którym bawili się ludzie spłoną...

Reklama

Od jakiegoś czasu w Iławie odbywały się imprezy z muzyką disco polo pod namiotem. Takich miejsc na terenie naszego kraju jest coraz więcej, jednak niestety w Iławie miejsce zostało zniszczone przez ogień. Namiot pod którym bawili się ludzie spłonął.

 

„Niestety mamy dla was bardzo złą wiadomość, dziś w nocy spłonął nasz biesiadny namiot ,a co za tym idzie NIE ODBĘDZIE się dziś i jutro impreza. Policja i inne służby są w trakcie ustaleń tego zdarzenia, więcej informacji wkrótce.” – tak brzmi oficjalny komunikat właściciela Biesiad Leśna w Iławie.

 

Na dziś tj 30 lipca na terenie Biesiad Leśna w Iławie zaplanowany był koncert zespołu Mejk, natomiast jutro (31 lipca) swój występ miał tam mieć Top One. Oby dwa koncerty zostały odwołane.

 

Nie ma jeszcze żadnych oficjalnych informacji na temat tego skąd pojawił się ogień, jednak komentarze, które możemy przeczytać na oficjalny fanpage Biesiad sugerują, że mogło to być podpalanie.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wehikuł czasu w disco polo?! Ta gwiazda zdecydowała się odsłonić swoje karty!
  2. Wielki przełom w karierze gwiazd disco polo! Grupa Playboys chwali się znakomitym osiągnięciem!
  3. Wokalistka disco polo o przemijaniu! Gwiazda czuje się staro?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.