Reklama


Reklama

„Ten klub to jest to” – Fenomen w X-Demon! Zrealizowali nowość!

2017-03-06T18:27:34+01:00 „Ten klub to jest to” – Fenomen w X-Demon! Zrealizowali nowość! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/03/Fenomen-Ten-klub-to-jest-to.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Jak już ostatnio wspomnieliśmy pochodząca ze Strzelec Krajeńskich grupa Fenomen doskonale odnajduje się w nastrojowych, wręcz balladowych brzmieniach. Również szybsze numery spod ich ręki robią wrażenie, dlatego zespół sukcesywnie pracuje nad kole...

Reklama

Jak już ostatnio wspomnieliśmy pochodząca ze Strzelec Krajeńskich grupa Fenomen doskonale odnajduje się w nastrojowych, wręcz balladowych brzmieniach. Również szybsze numery spod ich ręki robią wrażenie, dlatego zespół sukcesywnie pracuje nad kolejnymi materiałami.

 

04 marca 2017r. odbyły się zdjęcia do ich nowego teledysku do utworu „Ten klub to jest to” który został nagrany w miejscowości Zielona Góra. Punktem kulminacyjnym był jeden z najlepszych klubów w Polsce X-Demon.

 

W klipie obserwujemy próby Arka z zespołem, przeplatane ujęciami z koncertu, który odbył się tego dnia w klubie.” – wyznał nam zespół.

 

X-Demon, to nowoczesne centrum rozrywki, tworzone jest z myślą o najbardziej wymagających oraz spragnionym najlepszej zabawy klubowej na wysokim poziomie. To również doskonale znana marka szczególnie w Zielonej Górze i Zespół Fenomen zagrał w Nim koncert, jako jeden z nielicznych zespołów.

 

Zobaczcie zdjęcia

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Bezsilność gwiazdy disco polo! Artystka boi się o zdrowie swoje i swoich bliskich!
  2. Producenci znani z modyfikacji utworów wydali autorską produkcję! Podbiją tym rynek disco polo?
  3. Dawid Narożny znów na ustach wszystkich! Tym razem chodzi o nietypowy utwór!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.