Reklama


Reklama

Tajemnicza 'randka' gwiazdora disco polo! Wiemy z kim spotkał się lider grupy Defis, Karol Zawrotniak!

2020-10-13T22:09:00+02:00 Tajemnicza 'randka' gwiazdora disco polo! Wiemy z kim spotkał się lider grupy Defis, Karol Zawrotniak! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/randka-karola-z-zespolu-defis-wiemy-z-kim-spotkal-sie-gwiazdor-disco-polo-1602195942.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/karoldefis/
Reklama


Życie gwiazd

W całej schadzce nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie tajemniczy opis. Wokalista na relacji umieścił zdjęcie z posiłkiem w tle i podpisał „randka”

Reklama

Życie prywatne gwiazd disco polo, jest pożywką niemniej atrakcyjną dla fanów, niż sama twórczość popularnych idoli. Często i chętnie zaglądamy do domów, a nawet sypialni artystów, szukając jak najciekawszej informacji, z owianej tajemnicą przestrzeni.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo przewartościował swoje życie! Artysta ostro przystopował!

Zdarza się tak, że odbiorcy znają kolejny krok gwiazdy, zanim ten zostanie wykonany. My natomiast z bardzo pewnego źródła wiemy, z kim spotkał się ostatnio Karol z formacji Defis.

W całej schadzce nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie tajemniczy opis. Wokalista na relacji umieścił zdjęcie z posiłkiem w tle i podpisał „randka”. Szybko udało się ustalić, że fotka pochodzi z profilu Miłego Pana i to właśnie z Piotrem „umówił się” lider grupy Defis.

Wszystko oczywiście ma wydźwięk humorystyczny i świadczy o doskonałych, przyjacielskich relacjach obu znakomitych muzyków. Nie od dziś wiadomo, że między Karolem i Miłym, powstała wyjątkowa zażyłość i często możemy obu wykonawców widywać razem.

Cały czas czekamy na autorski duet obu piosenkarzy, który ma pojawić się już niebawem!

Zobacz również: Kontrowersyjny materiał disco polo zagwarantował gwieździe ogromny sukces! Utwór jest hitem w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Hit legendy disco polo - Zenona Martyniuk w unikalnej odsłonie! Ciarki zagwarantowane!
  2. Marcin Miller (Boys) zszokowany po wejściu do hotelowego pokoju! To co zobaczył zapamięta do końca życia!
  3. Ta melodia zamiesza w branży disco polo?! Gesek w premierowej produkcji "Jesteś moim skarbem"!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.