Reklama
Polecamy


Reklama

Szok! Gwiazdy disco polo pokazały 'Stringi'. Intrygujący materiał krąży w internecie!

2020-07-08T20:35:00+02:00 Szok! Gwiazdy disco polo pokazały 'Stringi'. Intrygujący materiał krąży w internecie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/majtki-zagwarantowaly-droge-do-wielkiej-kariery-disco-polo-szokujacy-material-krazy-w-internecie-1594201691.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Nie jest tajemnicą, że zmysłowe i seksowne aspekty, poruszone w treści utworu lub już w jego tytule, mogą przysporzyć wykonawcy wielu sympatyków

Reklama

Twórcy nurtu disco polo, bardzo często zaskakują fanów niezwykłymi propozycjami muzycznymi. Nie samą muzyką jednak żyje człowiek. Czasem kluczem do serca fanów, jest pomysł na hit i odpowiednia realizacja wizualna.

Zobacz również: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) w roli kury domowej? Gwiazda mówi o tym wprost!

Nie jest tajemnicą, że zmysłowe i seksowne aspekty, poruszone w treści utworu lub już w jego tytule, mogą przysporzyć wykonawcy wielu sympatyków. Zespół Skalars, kilka lat temu opublikował nagranie, od którego gorąco robiło się już po przeczytaniu tytułu.

Piosenka pt. „Stringi”, po niemałym sukcesie odniesionym 7 lat temu, doczekała się kontynuacji swojej przygody na rynku muzycznym w tym roku. Utwór tym razem został opublikowany w pełnej krasie, wraz z teledyskiem. Okazało się, że oczekiwanie na zobrazowanie tej ponętnej produkcji, zostało mocno nagrodzone.

Oprócz doskonałej ścieżki dźwiękowej, widzowie otrzymali podniecające sceny, świetnie zrealizowanego klipu. Charakterystyczne wokale artystów, nie utraciły przez lata nawet krzty ze swojej doskonałości. Fani nie zawodzą i ochoczo doceniają produkcję pod publikacją: „Doskonałe odświeżenie”, „Oby więcej takich hitów”.

Przebój „Stringi” z przytupem i nową mocą powrócił na salony disco polo. Widzieliście już tę propozycję?

Zobacz również: Chwalebna pieśń disco polo na cześć niezwykłej kobiety!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ciekawa koncepcja i oryginalne przejścia - formacja Stereo ruszyła na podbój disco polo!
  2. Koncertowe trzęsienie ziemi na koncercie w Żywcu! Popularna grupa disco polo skradła uwagę fanów!
  3. Gwiazdor disco polo zaśpiewał na urodzinach! To VIDEO podbija sieć!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.