Reklama
Polecamy


Reklama

Sytuacja wymknęła się spod kontroli?! Gwiazdorowi disco polo puściły nerwy!

2020-09-07T07:20:00+02:00 Sytuacja wymknęła się spod kontroli?! Gwiazdorowi disco polo puściły nerwy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/sytuacja-z-wirusem-wymknela-sie-spod-kontroli-gwiazdor-disco-polo-do-fanow-wkurzacie-mnie-1598988820.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/dbomb_bartek/
Reklama


Życie gwiazd

'muszę już w końcu zaprotestować, ja mam tego dość...' przyznał wokalista disco polo, któremu puściły nerwy

Reklama

Od kilku miesięcy, wśród wielu informacji związanych z disco polo, przewija się również temat, który w marcu najpierw zszokował wszystkich Polaków, a potem pozamykał wszystkich w domu, by od czerwca znów pozwolić swobodnie oddychać i poczuć zew wolności, jak choćby jeszcze w lutym.

Zobacz również: Wokalistka disco polo ogoliła sobie włosy!? Efekt jest znakomity! ZOBACZCIE ZDJĘCIA!

Mowa oczywiście o wirusie z Wuhan, który włożył koronę i rozpoczął wędrówkę po wszystkich kontynentach, nie zapominając o Europie. Choć sytuacja początkowo w każdym budziła strach i panikę, to z biegiem czasu bezwzględny wirus, dla niektórych stał się obiektem kpin, a jego przeraźliwość znacznie straciła na mocy. Ostatnia publikacja doskonale znanego w branży artysty, przedstawia nam Covid-19 w ciekawym świetle.

Bartosz Padyasek, który kryje się pod pseudonimem D-Bomb, rozpoczął monolog, który niemal przyprawił o zawał serca: Ja muszę już w końcu zaprotestować, ja mam tego dość, mam kurde tego dość!...”, rzucił na początek jak gromem z nieba, dodając za chwilę w kierunku swoich fanów: „...wkurzacie mnie, bo piszecie, że nie ma koronawirusa, że nie ma pandemii, że to wszystko oszustwo [...], a w mojej okolicy i wśród moich znajomych, to jest bardzo ciężko, naprawdę jest bardzo ciężko...wiem, bo się spotkałem z tą chorobą. My wszyscy, jest nas z 27 osób, każdy przechodzi to bardzo ciężko, BEZOBJAWOWO”.

W tym momencie emocje, dla których brakowało już miejsca, nieco opadły! Słowo „bezobjawowo” wprowadziło klimat typowy dla znanego fanom humoru wokalisty. Dalej wokalista opowiada o rzekomym pójściu do lekarza, gdzie medyk zapewnia, że Bartosz choruje bezobjawowo i nie ma na to lekarstwa.

Wszystko oczywiście utrzymane jest w żartobliwym tonie, a samemu artyście nic nie jest, co z resztą wyjaśnił w kolejnym nagraniu. Należy docenić świetny humor i ciekawe postrzeganie trwającej, wirusowej przygody.

A Was poruszyła historia lidera formacji D-Bomb?

Zobacz również: Takie osiągnięcie to coś, o czym marzy każdy Artysta! Jorrgus stał się prawdziwą legendą!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV!
  2. Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!
  3. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.