Reklama


Reklama

'Stringi' przepustką do kariery w disco polo?! Gorące sceny trafiły do sieci!

2020-07-04T16:20:00+02:00 'Stringi' przepustką do kariery w disco polo?! Gorące sceny trafiły do sieci! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/stringi-to-bedzie-nowy-hymn-dobrej-i-udanej-zabawy-gorace-sceny-w-najnowszym-teledysku-1593811649.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Nowe brzmienia w utworach dają im nowe życie i pozwalają na dotarcie do jeszcze większej grupy odbiorców

Reklama

Piękna kobieta, nietuzinkowa historia i bielizna w tle! Czy to przepustka do sukcesu w świecie disco polo?

Odświeżanie utworów, które okazały się jakiś czas temu strzałami w dziesiątkę to popularna praktyka nie tylko w świecie disco polo. Nowe brzmienia w utworach dają im nowe życie i pozwalają na dotarcie do jeszcze większej grupy odbiorców. Szczególnie, gdy utwór traktuje o kobiecej bieliźnie!

Zobacz również: Wokalistka disco polo w ciężkiej sytuacji! Gwiazda potrzebuje pomocy fanów!

Nie inaczej jest w tym przypadku. Kiedy pierwszy raz obejrzeliśmy w Redakcji teledysk do numeru "Stringi" zastanawiałem się głośno "Skąd ja to znam?!" - odpowiedź była równie szybka, co pytanie - przecież to hit sprzed 7 lat!

Numer, o którym mowa doczekał się nie tylko odświeżenia, ale też teledysku. Przyznajemy szczerze - warto było czekać! Jedyne, co nie zmieniło się przez lata, to talent wokalistów - to nadal stoi na wysokim poziomie. Tak trzymać!

Zachęcamy do zapoznania się zarówno z najnowszą odsłoną utworu, jak i pierwszą wersją piosenki. Która bardziej przypadła wam do gustu?

Zobacz również: Nowość od wykonawcy disco polo może podbić rynek! Zapowiada się naprawdę gorąco!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zaskakujące pożegnanie wokalisty disco polo! Artysta zwrócił uwagę na burzliwy czas!
  2. Gwiazdor disco polo ponownie został ojcem! Artysta pęka z dumy!
  3. Sukces goni sukces! Spektakularne osiągnięcie wokalistek disco polo - Top Girls!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.