Reklama
Polecamy


Reklama

Roztańczony PGE Narodowy – Pierwsze próby za nami! Przybywajcie | Foto & VIDEO

2016-09-24T15:29:25+02:00 Roztańczony PGE Narodowy – Pierwsze próby za nami! Przybywajcie | Foto & VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/09/Roztanczony-PGE-Narodowy-2016.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

To właśnie dzisiaj tj. 24 wrześnie odbędzie się jedna z najbardziej prestiżowych imprez pod hasłem „Roztańczony PGE Narodowy”. Już za kilka godzin na stadionie zaprezentują się takie gwiazdy jak: Akcent, Boys, Weekend, Lou Bega, Alphav...

Reklama

To właśnie dzisiaj tj. 24 wrześnie odbędzie się jedna z najbardziej prestiżowych imprez pod hasłem „Roztańczony PGE Narodowy”. Już za kilka godzin na stadionie zaprezentują się takie gwiazdy jak: Akcent, Boys, Weekend, Lou Bega, Alphaville, Boney M, Mig, Power Play, Ich Troje, Defis, Milano, Extazy, Mejk, Impuls, Masters, Power Boy, Playboys, Calibra oraz The Lovers.

 

Zespoły sukcesywnie meldują się na miejscu! Z nami jest już m.in. Mejk, Playboys, Power Play, Milano, Defis,  Akcent, Temptation Pułtusk oraz Masters, którzy nie kryją radości i ekscytacji, ze zbliżających się występów.

 

 

Od rana trwają przygotowania do wydarzenia, którego transmisję poprowadzi telewizja Polsat oraz Disco Polo Music. (Nowy spot reklamowy do zobaczenia tutaj.) Również zespoły nie próżnują i dają z siebie podczas prób 100 % tak aby podczas właściwego koncertu było jeszcze lepiej!

 

 

Bilety na tą imprezę zaczynają się już od 25 zł. Was również nie może tutaj zabraknąć.

 

 

 

Więcej informacjo o imprezie znajdziecie tutaj.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo szykują duet roku?! Znamy skrywane plany popularnych zespołów!
  2. Czy to będzie hit disco polo na miarę "Grzechu"? Przekonamy się już niedługo!
  3. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach wszystkich! Królowa disco polo zachwyciła całą Polskę


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.