Reklama
Polecamy


Reklama

Pudzian kręcił klip do utworu roku?! FOTO | VIDEO

2017-06-09T02:28:00+02:00 Pudzian kręcił klip do utworu roku?! FOTO | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/06/Pudzian-kręcił-klip-do-utworu-roku-7.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

8 marca przez cały dzień trwały zdjęcia do nowej produkcji zespołu Pudzian Band. Krystian wraz z tancerkami oraz ekipą Faster Media kręcili teledysk do zupełnie nowej, premierowej produkcji, która za jakiś czas ujrzy światło dzienne.   Jak ud...

Reklama

8 marca przez cały dzień trwały zdjęcia do nowej produkcji zespołu Pudzian Band. Krystian wraz z tancerkami oraz ekipą Faster Media kręcili teledysk do zupełnie nowej, premierowej produkcji, która za jakiś czas ujrzy światło dzienne.

 

Jak udało nam się ustalić w rozmowie z Krystianem nowość to będzie produkcja roku od Pudziana. Otoczenie artysty jak i sam Krystian twierdzą, że to będzie muzyczny jak i teledyskowy sztos. „Sexowne kobiety, grupy taneczne, motorówki, skutery, samochody wyścigowe najlepsze w Polsce tuningowane. Wszystko z klasą!  Będzie szybko i wściekle” – powiedział nam Krystian. 

 

Na planie teledysku pojawiło się mnóstwo osób, działo się naprawdę wiele, a efekty tej pracy zobaczycie już niebawem na disco-polo.info. Na tę chwilę Krystian nie chce zdradzał tytułu nowej produkcji.

 

„Warunki pogodowe były niezwykle trudne, ale się udało. Szczęście było po naszej stronie. Nawet słoneczny dzień nic by nie dał gdyby nie pomoc wspaniałych ludzi.” – napisał na profilu twórca teledysku Paweł z Faster Media.

 

 

 

Zobaczcie jeszcze gorące zdjęcia z planu teledysku oraz nigdzie niepublikowane wideo.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV!
  2. Dawid Narożny spotkał się z tajemniczą kobietą! Nie wszyscy ją od razu rozpoznali!
  3. Magda Narożna u boku znanego producenta muzycznego! Wokalistka przygotowała niespodzianki!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.