Reklama
Polecamy


Reklama

Premiera teledysku: Dandi Dance – Polskie Wesele | VIDEO

2016-11-08T19:22:50+01:00 Premiera teledysku: Dandi Dance – Polskie Wesele | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/11/Dandi-Dance-Polskie-Wesele.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Po kilku tygodniach wyczekiwań światło dzienne ujrzała najnowsza propozycja formacji Dandi Dance, która jak doskonale wiecie powstała przy współpracy z prawdziwymi fachowcami z branży disco polo.   Jestem pod niesamowitym wrażeniem kreatywnoś...

Reklama

Po kilku tygodniach wyczekiwań światło dzienne ujrzała najnowsza propozycja formacji Dandi Dance, która jak doskonale wiecie powstała przy współpracy z prawdziwymi fachowcami z branży disco polo.

 

Jestem pod niesamowitym wrażeniem kreatywności i przebojowości młodych ludzi, którzy umieją do tego wciągnąć rodzinę, przyjaciół (…) Pięknie promują Pałuki, tradycje ludowe” – wyznał Vicestarosta Żnina, Andrzej Hłond, któremu inicjatywa Dominiki i Daniele bardzo się podoba.

 

 

40 statystów, 70 osób zaangażowanych w produkcje klipu i niesamowite oko ekipy Intermedio <3 ” – tak w kilku słowach promują swoją najnowszą produkcje główni zainteresowani. Prawda, że liczby robią wrażenie? Formacja po raz kolejny z wielką precyzją przygotowała produkcję, która nie tylko promuje zespół ale również – piękny – obszar, z którego rodzeństwo Stępień pochodzi. 

 

„w tej piosence zobaczymy jak Pałuczanie bawili się w czasie wesela, co jedli (…) możemy też obserwować jak Pałuczanki były ubrane (…) tutaj również (…) jest folklor, muzyka, piękne słowa” – wyznała podczas zapowiedzi Pani Halina, Zastępca Burmistrza Żnina.

 

Rozrywkowa inscenizacja Pałuckiego Wesela? – O tak! I to w najlepszym wydaniu.

 

Zobaczcie całość!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!
  2. Marcin Miller wyjątkowo uhonorowany! Gwiazdor disco polo będzie świętował z największymi gwiazdami 30-lecie zespołu BOYS!
  3. Przepiękna Angelika z Top Girls w gorących zdjęciach! Ta sesja zdjęciowa przejdzie do historii!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.